Avatar užívateľa
paul1

Vyhrali ste už niekto na bločkovej lotérii?

Už veľa rokov poctivo registrujem bločky od nákupov na uvedenom webe. Zatiaľ som nič nevyhral, ani žiadny môj známy tu nemal šťastie. Ako sa darilo Vám?

https://narodnablockovaloteria .tipos.sk/…

Zajímavá 2Pre koho je otázka zaujímavá? Led, drobec255 před 50 dňami Sledovať NahlásiťOdpovede
Avatar užívateľa
Led

S prekvapením sa dozvedám, že nenápadné zisťovanie o kúpeschopnosti obyvateľstva a poctivosti predajcov pomocou bločkovej lotérie vydržalo tak dlho. Keď ide o možnosť získať rýchle peniaze, priznáme sa aj k tomu, že... čítame www.odpovede.sk 🤞

0 Nominácie Nahlásiť

Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
paul1

Nie som sám, čo hraje túto hru. Mne sa páči a o rýchlych prachoch nemôže byť v mojom prípade reč, za tie roky, čo ju hrajem, tak výhra veškerá žiadna. Neviem koľko teraz, ale hralo ju 500 000 hráčov. Já skoro od začiatku, páči sa mi, že to nič nestojí, oproti iným hrám, kde to skúšam za peniaze, ale kde tiež dosahujem slabšie výhry. Baví ma to, mám se stále na čo tešiť, v mojich rokoch už tých radostí a príležitostí sa na niečo tešiť ubúda. Ani pri mojom šťastí nečakám, že nejakú väčšiu sumu získam. Sú to lepšie investované peniaze ako do alkoholu, nie že by som ho odmietal, sem tam si dám, ale do krčmy nechodím.
A s tými bločkami - keď porovnám situáciu pred zavedením lotérie a teraz, tak je tu neporovnateľné zlepšenie morálky.

https://www.topky.sk/…

před 40 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
drobec255

Ja som raz skoro vyhral 1. cenu v tipose. Som invalidný dôchodca, aj keď sa mi zdravotný stav veľmi zlepšil, tých 1600e sa mi hodilo :) fyzicky som sa dostal do formy, aj psychika sa zlepšila - dokúpil som si eq do fitness výbavičky. Bežiaci pás, ale ani som nebehal, cvičil som s činkami. Len ma to tak namotivovalo :) Myslel som si, že ked mi v lotéríi chýba jedno čislo tak to ale vyššia suma, nevadí, ale zaskočilo ma to :)

před 9 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Aktuality a zábava