Avatar užívateľa
skorcovaz

Prečo je tu tak mŕtvo?

Príde to len mne, alebo je tu väčšina otázok bez odpovedí? A aj keď niekto odpovie, tázatelia nehodnotia ich odpoveď ako užitočnú, i keď si myslím, že časti tie odpovede užitočné sú.. Ďalej mi vadia tí „anonymovia“, ktorí tu už boli spomenutí.. Naproti tomu to na www.odpovedi.cz fakr žije..
Dopĺňam:
Tak to je skvělý nápad Ge0rge, vypadá to fakt dobře.. :D
To jste mi vlastně taky připoměl, že proč se tady lidi ptají na něco, co si můžou sami „vygooglit“..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pre koho je otázka zaujímavá? tanama, Ge0rge, anonym před 5025 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
100anulka

Ahoj, tak táto téma je tu znova. Prečo česká verzia žije a táto nie? Už sa to tu riešilo veľa krát. Pokiaľ by tvorcovia tejto stránky mali záujem iba duchom neprítomne kopírovať názory z češtiny do slovenčiny, nikdy by Odpovede.sk nevznikli. Tak ako ste si postupne vytvorili českú komunitu, kde máte kamarátov, názorových oponentov i tých, ktorý Vám dajú za pravdu…to isté dovoľte vytvoriť aj Slovákom. Prečo by sme mali prekladať jednu otázku 2×? Navzájom si rozumieme a keď nenájdeme vhodnú odpoveď tu tak nebránim nikomu ísť sa pozrieť na Odpovědi.cz. Slováci, či chcete alebo nie sú trošku z iného cesta a majú odlišné názory a tiež aj pohľad na svet. Máme odlišnú krajinu, jazyk, umelcov, politikov, kultúrne zvyky…a to je dôvod na našu vlastnú komunitu. Predsa nebudem na českých stránkach pretriasať napr.náš pravopis, keď mi na to nikto neodpovie.....
Slovenská verzia je na začiatku, snaží sa bojovať a je vďačná za českých bratov, ktorí sa ju snažia rozhýbať. Ale náreky typu, prečo je tu tak mŕtvo, ešte nikomu nepomohli. Plakať nad rozliatým mliekom to robí malé decko. Ak Vás táto otázka trápi skutočne, skúsite vymyslieť niečo plodnejšie, ako tu prilákať viac ľudí. A nemyslite si, že my ostatní nič nerobíme. To teda hovorím za seba.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
Ge0rge

nj souhlasim, na zacatku jsem daval k dobru navrh, ktery pocital s tim ze slovenska verze bude jen strojovym prekladem ceske verze a naopak, to co vlozi slovaci se strojove prelozi do cestiny a vypublikuje i na .cz … … asi nejak takto by mohla vypadat nabusena slovenska verze (samozrejme bez tech chyb v grafice a usporadani stranky, coz by se dalo snadno opravit i hlavicka translatoru by se dala odstranit) :

http://transla­te.google.com/tran­slate?js=n&prev­=_t&hl=cs&ie=UTF-8&layout=2&eot­f=1&sl=auto&tl=sk&u=od­povedi.cz

tak nejak priblizne 🙂, ale chystali na me kazajku
Dopĺňam:
kdyz uz nic jineho, alespon ten google vyhledavac v modrem poli by mohl vyhledavat odpovedi a otazky na obou portalech soucasne … cz i sk … to by bylo urcite velmi jednoduche zajistit

Upravil/a: Ge0rge

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
ciernak

Ja len odpoviem ešte na to vaše trapne „vygooglenie“, tieto stranky majú zmysel bez toho aby tu niekto ako GeOrge stále propagoval vygooglenie. Neznášam drzú odpoveď na týchto stránkach " vygoogli si to" veď tie stranky sú od toho aby si sa tu každý opýtal na to na čo chce a dostal i adekvátnu odpoveď! Nevravím, že sa odpovede nehľadajú po internete, ale prečo to nedať sem na tieto stranky, keď sa tu niekto na niečo pýta asi čaká, že tu dostane i odpoveď, nielen odkaz. A čo sa týka anonymov, me to nevadí, skrátka sú ľudia, ktorí sa radšej opytajú v anonymite. Veď ľudia aj volia v anonymite!!!

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
skorcovaz

100anulka, Vy ste čítali len nadpis tejto otázky, alebo aj to pod ňou..?! Ale trefená hus zagága.. :)
Táto otázka totiž bola práve pre ľudí, ako ste Vy! Čo položia otázku, ľudia na ňu odpovedajú a ten tazateľ si nedá ani tú námahu, aby označil užitočnú odpoveď! To Vám snáď žiadna odpoveď nebola užitočná? Pretože ja, ako divák som ich tam našloa užitočných pomerne dosť..

před 5025 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Voľný čas a hobby