Avatar užívateľa
100anulka

Kúpiť si bábiku, ktorá imituje dieťa?

Minule som pozerala dokument, kde si mamičky, ktoré nemohli mať dieťa kúpili bábiku, ktorá presne imitovala malé bábätko. V niektorých prípadoch to hraničilo s extrémom, kedy tie matky sa stali źávislými a kupovali si ich nespočetné množstvo a dokonca si vyberali materskú dovolenku… Je to podľa Vás ešte v poriadku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pre koho je otázka zaujímavá? jozo, anonym před 4961 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
Ge0rge

(bohužel není tu možnost chybně vloženou odpověď zcela smazat)

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
tanama

Tak tohle sem viděla a je to dost ujetý,si myslím.

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
anonym

Je to od těch výrobců nezodpovědné a těch žen, které takto naletěly a staly se na umnělých panenkách závislými je mi líto.Nevím jak ty ženy se z tohoto onemocnění budou léčit a kdo je bude léčit.AHOJKY,LVICE

Zdroj: alternativní medicína

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
skorcovaz

Nie je to v poriadku. Na svete nespočetné množstvo detí, ktoré nemajú rodičov a chceli by ich. Keby sa radšej „páni vedci“ zamerali na riešenie tejto situácie a nepestovali „moderných magorov“. A vobec: do akej mieri dokážu imitiovať deti? Dokážu snáď napodobniť spontány detský smiech, alebo nebodaj rásť a vyvíjať sa?

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
Elektrikář

Je to možnost jak vyplnit čas a vybití matřského pudu který má každá žena. Pro toho komu je mateřství přírodou odepřeno.Každá malá holčička se s panenkou na svou budoucí roli připravuje, Někdo s toho prostě nevyroste.Neberme jim to, hrát si s panenkou a být šťastná.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek