Avatar užívateľa
Cimbalbal

Čo robíte obvykle vo voľnom čase?

Tvoríte básne, poviedky, venujete sa športu, cvičíte pravidelne… Alebo si sadnete do kresla s knihou a pohárom červeného vínka?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? lienka před 5052 dňami Sledovať NahlásiťOdpovede
Avatar užívateľa
HuRe

Jak kdy a jak je čas.
Mám ráda ruční práce, takže občas něco tvořím. Jdu na procházku se psy, ty mohou kdykoli a jakkoli dlouho 🙂, na čtení už moc času nezvývá ale dříve jsem četla téměř pořád.
Mám ráda výlety, takže když je pěkné počasí a může i někdo se mnou, tak na výlet. Na kole i autem.

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
lienka

Veľa toho voľného času popri deťoch nemám, ale keď sa už ta príležitosť naskitne, buď si idem zabehať- vyvetrať hlavu do prírody. Občas sa stane, že potrebujem vypnúť hneď, inak by ma asi porazilo, tak si zapnem youtube a najdem si tam tae-bo, alebo aerobic a musím sa v tom momente vyskákať. Inač ráda čítam knihy, ale to by som musela mať na to doma kľud, takže to teraz nepripadá do úvahy a niekedy zajdem na tieto stranky, aby som sa dozvedela niečo zaujímavé a obohacujem sa nejakými znalosťami aspoň takto. Mám rada spoločnosť, takže voľný čas si rada predstavujem aj s par ľudmi, s ktorými mi je dobre a ktorým dôverujem.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
anonym

POŘÁD STUDUJI OHLEDNĚ ALTERNATIVNÍ MEDICÍNY KTERÁ JE MÝM POVOLÁNÍM,STARÁM SE O RODINU A ZVÍŘÁTKA KTERÁ MÁM DOMA,VAŘÍM, PERU, UKLÍZÍM,ČTU BIBLI, MODLÍM SE A TAK DOKOLA. AHOJKY, LVICE

Zdroj: ŽIVOT

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek