Avatar užívateľa
Cimbalbal

Ak flirtujete cez mobil sms beriete to ako neveru?

Mám známeho a ten sa baví a voľné chvíľky využíva na flirtovanie s rôznymi dievčatami. Žiadne stretnutia, žiadne rande, len sms cez tel. Jeho priateľka o tom nevie. On tvrdí, že o nič nejde. Čo na to poviete? Je to nevera?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pre koho je otázka zaujímavá? ciernak, anonym před 4947 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
Kika

flirtovanie cez sms alebo internet by som tolerovala ale len do určitej miery, mať priatelov s ktorými sa bavíme v mailoch že sa stretneme aj ked to neberieme vážne na tom nie je nič zlé, ak ale sa niekto za chrbtom priatela stretáva s niekym to je zlé, preto si myslim že na sms kontakte nie je nič zlé len zaleži na tom do akej miery tento kontakt je osobný, ked si držíme odstup a berieme to len ako spestrenie je to v poriadku, ak ale zatúžime toho človeka vidiet je to už nevera.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
Ge0rge

… radil bych změnit lokál a přesunout se na drbna.cz 🙂

tohle nelze posuzovat takhle paušálně, je to případ od případu. Může a nemusí to být nevěra, někteří lidé mají otevřenost a specifičtější humor v povaze a když k tomu přičtu že nestranný pozorovatel si rád věci přikrášlí podle svého, nemusí na tom bý vůbec nic zlého.

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
Jenifo

Pokial to je tak ako píšeš tak to nevera nieje. Každy človek si niekedy rad dokáže že je ešte stale žiadaný. Či muži alebo ženy. A je lepšie to riešiť takto ako priamim kontaktom. Je to ta najnevinnejšia forma flirtovania aká sa dá realizovať.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
anonym

AŤ TO NAZVETE JAKKOLIV, NEVĚRA----- JE I JAKOBY NEVINNÉ FLIRTOVÁNÍ.KDYŽ TO JE V POŘÁDKU CO DĚLÁ TAK PROČ TO SKRÝVÁ PŘED SVOJÍ PŘÍTELKYNÍ? ZNÁTE PŘÍSLOVÍ? : CO JE ŠEPTEM TO JE ČERTEM.VŽIJTE SE NA CHVÍLI DO JEHO PARTNERKY A UVĚDOMTE SI JAK BY BYLO VÁM , KDYBY TO STEJNÉ ZA VAŠIMI ZÁDY DĚLALA VAŠE PARTNERKA VÁM? CO VY K TOMU MŮŽETE ŘÍCT I KDYŽ JE TO VÁŠ ZNÁMÝ? AHOJKY 🙂********LVICE

Zdroj: ŽIVOT

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
ciernak

Na túto otázku sa asi nedá celkom presne odpovedať. Sú ženy, ktorým neprekážajú manželove „mobilné povyrazenia“, pokiaľ sa dejú len v mobile.
Oveľa bežnejšie však je, že ak žena príde na takéto manželove zábavky, je oheň na streche. Nie je to, samozrejme, ako skutočná fyzická nevera, no problémom často je, že žena netuší, či tu skutočne ide len o sms-ky a nezáväzný flirt.
No aby sme nehovorili len o mužskej „mobilnej“ nevere, neraz sú to práve ženy, ktoré si takto skracujú dlhú chvíľku a hľadajú v tejto vzrušujúcej „mobilnej“ hre vybočenie z nudného stereotypu.

Zdroj: www.zena.atlas­.sk/flirtovanie-cez-mobil-nevera/rodina/man­zelstvo/703103­.html

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Voľný čas a hobby