Avatar užívateľa
anonym

Rómovia a kontajnerové byty?

V jednom nemenovanom meste na východnom Slovensku zdemolovali Rómovia murované byty v centre mesta. Bývajú v nich aj 10 členné rodiny a viete si predstaviť ako to vyzerá… Najnovšie mesto urobilo rázny škrt a chce ich premiestniť za mesto do kontajnerových bytov… Čo myslíte ako to dopadne? Myslíte, že sa im tam bude chcieť?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pre koho je otázka zaujímavá? Jenifo, anonym před 5037 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
jozo

Jenifo povedal presne môj názor na dnešných rómov. Ja proti rómom nič nemám, ale teiž by som im nič nedal. Určite sa im do kontajnerových bytov nebude chcieť, budu hlasať zase, že sú diskriminovaní. Ale jedno viem isto, diskriminovaní sme v dnešnej dobe my- pracujúci. Makáme od rána do večera, len aby sme si zarobili na chleba a na strechu dan hlavou. Ja nesplatiť jednu splatku na hypotéku a spím pod mostom a nikto mi kontajnerový byt nedá. Rómovia majú byty zadarmo, zdemolujú ich tak, že sa na to pozerať nedá a ešte su chudaci. I tie kontajnerové byty by som im dal na hypoteku, tak ako žijeme my mladí prtacujúci ľudia a to tiež máme rodiny a deti a v práci to nemáme ľahké.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
Jenifo

Podla mna by im nemal nikto nič dať.. Ved mne a ani mojim znamim tiež nikto nedal byt… všetci splacame hypoteky a prebijame sa ako sa da.. Tak preo nas diskriminovať?? ved to je obyčajna diskriminacia nas pracujucich ludi ktory si za všetko poctivo platia a všetko splacajú.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek