Avatar užívateľa
anonym

Prispejete bezdomovcovi na ulici?

Pomaly sa človek bez ujmy na peňaženke nedostane cez ulicu. Je to stále nejaká charita, stále niečo podporiť, niektorí ani Vám to nevedia poriadne vysvetliť. No a v neposlednom rade stretávame bezdomovcov. Dáte im občas niečo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4999 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
anonym

I když jsem si jist, že mezi romy jsou slušní lidé, po zkušenostech s jejich horší většinou si je k tělu nepouštím. Stejně tak odmítavý postoj k bezdomovcům u mě vznikl po řadě zklamání ze strany těchto jedinců. Dnes jim již penězy nepřispívám a vždy se jen stroze zeptám, jestli snad vypadám jako Matka Tereza.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
tanama

Pořád dokola, dřív jsem dala sem tam ale už ne!!!!

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
filipjarov

No ťažká to vec, keď chodím okolo je mi tých ľudí ľúto. Niektorí si našu pozornosť zaslúžia, ale nie všetci. Pokiaľ vidím niektorých, že si hneď kúpia niečo na posilnenie, tak mi stúpa krvný tlak. A nabudúce mu nedám nič. Pokiaľ ide o tie charitatívne slečny, ktoré sa promenádujú po meste, tak to si radšej doma sadnem za počítač a nájdem si číslo účtu a pošlem to priamo.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
Led

Pokiaľ si dotyčný hľadá prácu pomôžem. Ale žobrať kvôli pijatike a cigaretám, nie. Ak chcete niečo dať, nedávajte hotové peniaze, dajte gostrolístok. Podľa reakcie viete, na čom ste.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek