Avatar užívateľa
lollobelka

Píšete ešte listy?

Myslím klasické listy, ktoré roznáša poštár. Alebo píše Vám niekto listy? Je to škoda, že ich nahradzujú maily. V liste, som stále objavila nejakú drobnosť, nálepku a kresbu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? tanama před 5008 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
quentos

jasně, ale jsem si vědom toho, že jsem v tom bohužel tak trochu exot :{(> s kamarádkou ze Zlína si nejen píšeme dopisy ručně, dokonce si je i ilustrujeme. Klasické dopisy na poněkud učenější a filozofičtější úrovni si rovněž píšu s dědou (tentokrát už ovšem bez ilustrací ;{)>

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
Kika

Kedysi som si písala listy s priatelmi to je už ale velmi dávno … bolo to obdobie ked málokto mal prístup k internetu, teraz písomnou formou komunikujeme len s úradmi alebo oficiálne s niekym, určite listy mali svoje čaro ale časy sa menia je pohodlnejšie a často krát aj spoľahlivejšie napísať mail ako list. v poslednej dobe som aj tak so službami na pošte nespokojná.

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
Jenifo

Nie.. napisal som v živote tak do desať listov.. Vôbec ich nepíšem a ani nedostávam. Som úplne oddaný elektronike.. Ešte aj z dovolenky pošlem radšej MMS ako pohladnicu.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
tanama

No jen babince i když sem víc u ní než doma.Babuška neumí na mobilu číst.Tak k svátku k narozkám k vánocum a někdy jen tak když někde lítám s kamošema ji pošlu čumkartu.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
veronikaiq

Pred pár rokmi, keď som sa osťahovala od rodiny a najbližších, som listy písala a to dosť často- jeden za týždeň. Bola som na ubytovni sama, mala som ťažké začiatky v práci a v inom štáte a s inou mentalitou ľudí, tak som sa rada vyrozprávala do listov. Nemala celá rodina mobily, nešlo si telefonovať tak často a nebol internet a tak tie listy boli veľkou pomocou. Teraz už ich tak často nepíšem, ale je to škoda, predsa len bolo to take iné a potešujúce dostať list od rodičov a kamarátok. Malo to svoje čaro.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Voľný čas a hobby