Avatar užívateľa
Bublaninka18

Kde ste strávili letnú dovolenku?

Ja som tento rok bola akurát stanovať na Slovensku. Teda čakám na Vaše príbehy spoza veĺkej mláky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4965 dňami Sledovať NahlásiťOdpovede
Avatar užívateľa
Jenifo

Ako predstavitel dovolenkovej menšiny som na letnej dovolenke nebol.. Praca moja každodenna ma zamestnala a tak dufam že sa dostanem na dovolenku neskôr. Predpokladany oktober by bol fajn.. ale v tom pripade už asi karibik. Lebo keby mi este pocasie nevyšlo tak ma asi porazí. 🙂

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
darinapol

Pridám sa k menšine, možno k väčšine na týchto stránkach, ktorá na dovolenke nebola. S nádejou som sledovala počasie v septembri, ale nepotešilo ma.. Teda dovolenka bude budúci rok.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
skorcovaz

Keďže žijem v Čechách, bola som doma na Slovensku. Ale tiež sme boli na víkend na hrade Houska, spali sme nepohodlne v aute.. :)

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
Katka5666

Ja som tento rok bola s priateľom na dovolenke v Taliansku. Chceli sme si užiť more, ale aj túry krásnu miestnou prírodou. Pred odchodom som si kúpila nové „topánky“: https://www.pro­trek.sk/treko­ve-topánky/, aby som mala na našich potulkách nohy ako v bavlnke. Celá dovolenka sa nám vydařila a my si s kamarátkou užili niekoľko dní na pláži, ale aj túry po krásnej miestnej prírode.

před 206 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
kristýna202

My jazdíme každý rok s karavanom do Talianska a tento rok to nebude iné 🙂 . Páči sa nám tam, tak nechceme skúšať iné miesto, aby sme neboli náhodou z dovolenky sklamaní 🙂 . Jediné čo meníme, tak vybavenie v karavane. Stále je čo zlepšovať,aby bola dovolenka lepšia a lepšia 🙂 .

před 296 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Cestovanie