Avatar užívateľa
lollobelka

Držíte diétu?

Mama skúša rôzne diéty a vraj nič nezaberá. Ja si ale nie som istá, či to dodržuje správne. Máte nejakú osvedčenú diétu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5094 dňami Sledovať NahlásiťOdpovede
Avatar užívateľa
itsme

jediná osvedčená je „nežrať“
mne celkom dobre pomáha sprej full fast, mám ho už dlho a takmer sa mi nemíňa, postačí na krízy :)

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
darinapol

Ahoj, ja na tie diéty veľmi nie som. Ale kamarátka mi doporučila jednu web. stránku, kde sa dozvieš úplne všetko. Dôležité je, aby tvoja mamka mala sílu do toho ísť a chuť vytrvať. Lebo také tie diéty na 7 dní, alebo 10 a potom padla, to je o ničom.. Rýchlo schudneš a rýchlo priberieš a hlavne to nie je zdravé. Tak sa pozri na tuto stránku, snáď ti v niečom pomôže.

Zdroj: www.chudnutie-ako.sk/ako-schudnut/

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
Jenifo

Dieta bez cvičenia nemá zmyslel, tak, ako ked niekto cvičí a nedodržiava stravu. Držať diétu a sedieť pri telke človeka akurát znechutí. Ak si človek nájde zabavku pri ktorej má pohyb tak na hlad moc nemyslí. A ešte jedna rada. Žiadna Cola ani nič sladké, a po 18:00 už nič okrem vody.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
Ivanka085

Pokúsila som sa tento rok prejsť na keto diétu. Kamarátka mi hovorili že by som si mala nechať urobiť nejaký plán, tak som sa cez ketomix pozerala a našla akési diétne plány. Predtým som nikdy diétu nedržala, a tak mne to bolo také proti srsti. Treba ale zaťať zuby.

před 536 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
Gábor

U mňa najefektívnejšie chudnutie je detoxikácia a po detoxikácii udržať zdravý životný štýl, ktorý si už začala s detoxikáciou, napríklad C9 detoxikáciou. Odporúčam, keďže všetko je vymyslené a máš presne stanovené čo a kedy jesť, už len treba dodržať, čo nie je náročné. Práve pred mesiacom som spravil C9 detoxikačný program na báze Aloe Vera (vyživuje a vyčisťuje telo) a som veľmi spokojný. Je presne daný postup a keď to človek dodrží, tak ani hlad ani únavu nepocíti. Pri tejto detoxikácii nehladujem a prijímam ešte viac vody. Zostava detoxikačného programu obsahuje aj výživové doplnky aby sme prijímali dostatok bielkovín, sacharidy, vitamíny a minerálne látky…
Robím to ročne 2krát, na jar a na jeseň, už tretí či štvrtý rok.
Je to super vec, vyčistiť si črevá, tráviaci trakt, pečeň a cele telo takisto sa znížiť viscerálny tuk…
Od 3–4.dňa už cítim viac energie a cítim sa ľahšie… Keď po detoxikácii sa odmerám tak často vidím –2 až –6kg za 9 dní, bez jo-jo efektu!
Odporúčam každému detox tela! O tej detoxikácii nájdeš viac tu: https://budem­fit.sk/zivotos­prava/detoxika­cia-organizmu/

před 2617 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek