Avatar užívateľa
Radka

Čím je známa konferncia GLOBSEC?

Počuli ste už o konferencii Globsec? Konala sa aj tento rok v Bratislave, no viete kto ju organizoval? Akí hostia boli na ňu pozvaní?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3790 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
bebina

Počas piatich rokov sa z GLOBSECu stala platforma so slušnou reputáciou, pričom dnes patrí medzi najväčšie európske zahraničnopolitické a bezpečnostné konferencie. Od svojho vzniku slúžil GLOBSEC ako platforma na zvýšenie váhy strednej Európy v rámci medzinárodného spoločenstva , ako aj na formovanie transatlantickej agendy z regionálnej perspektívy.

Počas troch dní sa GLOBSECu zúčastní množstvo bezpečnostných poradcov, predstaviteľov exekutívy, veľvyslancov, členov národných parlamentov, predstaviteľov ministerstiev zahraničných vecí a obrany, akademickej sféry, médií a iných kľúčových zahraničnopolitických a bezpečnostných činiteľov.

Viacero neformálnych večerných diskusií (Night owl sessions) a množstvo zaujímavých panelov, kľúčové prejavy a mnoho networkingových paralelných podujatí, či recepcie a diskusie počas obeda obsiahnu najdôležitejšie témy a dajú účastníkom podujatia príležitosť porozprávať sa o riešeniach hlavných výziev transatlantickej a globálnej bezpečnosti.

Každý panel bude viesť skúsený moderátor interaktívne a dynamicky na spôsob televíznej debaty. Večerné diskusie sa uskutočnia v neformálnom prostredí hotelovej kaviarne.

Zdroj: http://www.ata-sac.org/article -88-504-GLOBSEC-sa-opat-uskuto cni-v-marci-2011

0 Nominácie Nahlásiť

Otázka nemá žiadne ďalšie odpovede.


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Vzdelávanie a práca