Avatar užívateľa
anonym

Akým spôsobom si hľadáte prácu?

Alebo ako ste si zohnali pracu? Pomohli vám známi, alebo ste si ji našli sami a cez internet, alebo novinovú inzerciu? Chcem si najsť pracu neviem čo je najlepšie.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5007 dňami Sledovať NahlásiťOdpovede
Avatar užívateľa
Judith

Ja, momentálne, cez net, pretože si chcem privyrobiť popri zamestnaní a iba doma v pokoji. Musím sa pochváliť, že som odpísala na dva inzeráty a úspešne. Cez tieto adresy:
www.profesia.sk
www.moj.topjobs.sk

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
HuRe

No…a hledáš zaměstnání nebo zdroj příjmu?

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
jozo

Neexistuje jediný spôsob hľadanie práce a aby výsledok hľadania práce bol čo najefektívnejší je potrebné skombinovať viac informačných zdrojov. Každý má totiž svoje „pre“ a „proti“:

  • Zverte sa známym: Stačí sa len zveriť svojim známym, že práve hľadáte prácu a bližšie im popísať svoje predstavy o novej práci. Mnohí ani len netušia na akých rôznych miestach majú vaši známy kontakty.
  • Hľadajte v tlačených inzerátoch: Inzeráty sú uverejňované buď v dennej tlači alebo v odborovo špecializovaných novinách a časopisoch.
  • Hľadajte na internete: Tento spôsob hľadania práce vám pomôže ušetriť veľa práce a času. Môžete si tu vyhľadať prácu podľa vami zadaných kritérií napr. podľa regiónu, podľa vami požadovaného odboru.

Zdroj: www.kariera.zoz­nam.sk/sk/cl/10­0326/396323/Naj­pouzivanejsie-sposoby-hladania-prace

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
brazdannnn1

Tak dnes je tých možností skutočne veľa. Ale asi najlepšie je si hľadať prácu cez internet. Mne sa asi pred rokom podarilo práve cez jeden pracovný portál nájsť prácu v jednej miestnej firme a musím povedať, že zatiaľ som v práci veľmi spokojný. Je to síce fyzicky náročná práca, ale je skvele platená. Čo je ďalšia výhoda je to, že od firmy pravidelne dostávame nové pracovné odevy, konkrétne takéto – https://www.ar­donsk.sk/c/309/pr­acovne-odevy

před 15 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Vzdelávanie a práca