Máte aj vy z detstva nejakú tulivú hračku, alebo aspoň pamätáte si naňu? Nejakého plyšáka(nejaké zvieratko), alebo niečo iné? Aké boli vaše obľúbené hračky?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? anonym před 5706 dňami |
Sledovať
Nahlásiť
|
Mám medvěda a spím s ním no a co žejo?Ale i panu hadrovou babi ji má aspoň 60 roků.Furt je super.
|
2Kto dal odpovedi palec? anonym, patino12345
před 5706 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |
JÁ MÁM PANENKU ,KTERÉ OD MALA ŘÍKÁM-PANENKA CINK,CINK.AHOJKY:-D)))***LVICE
Zdroj: DĚTSTVÍ I V DOSPĚLOSTI
| 0 Nominácie Nahlásiť |
Ja si pamätám na svojeho krasneho medvedíka- veľmi sa podobal na Macka Uška. Bol to taký môj dôverník aj v puberte, on keby vedel rozprávať , ten by možno toho narozprával z mojej minulosti. Ako som sa k nemu pritulila, keď mi bolo tažko i keď som bola vesela a zamilovaná. A mám ho v detskej izbe až dodnes, vždy keď prídem k našim sa k nemu pritulim a zaspomínam. Proste dúfam, že raz moje deti k nemu tiež možno budú mať taký milší vzťah.
|
1Kto dal odpovedi palec? anonym
před 5705 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |
môj obľúbený plyšák nebol macko ani psík bol t somárik rodičia mi h vždy dávali k spánku preto že keď som si ho zabudol doma alebo som ho nemal pri sebe buď som nezaspal alebo som plakal dúfam že moje ho budú mať za plyšiačika
| Led | 50 | |
| Judith | 30 | |
| Dr.Axl | 23 | |
| quentos | 22 | |
| MonaLis | 16 | |
| Drap | 15 | |
| Ge0rge | 15 | |
| tanama | 14 | |
| chudst | 12 | |
| pandora | 12 |
| Hobby |
| Hry |
| Online hry |
| Hádanky a hlavolamy |
| Zo záložky volný čas a hobby |