Avatar užívateľa
anonym

Všetci aj tak skončíme pri ľudovkách – či nie?

Keď si všímam svojích rodičov a ich známych počúvajú rovnakú hudbu ľudovky. Takže je v podstate jedno, čo teraz počúvame a ako veľmi neznášame, keď si naši rodičia prepnú stanicu na rádiu. Aj tak skončíme rovnako.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pre koho je otázka zaujímavá? veronikaiq, ciernak před 5008 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
Bohuš

Žiješ asi v nejakej diere, kde ešte asi navynašli koleso.Ja som odkojený na rockovej muzike a to už si dosť pamatám.Nikdy ma nenapadlo počúvať ľudovky,ktoré neznášam.Započúvaj sa do ich slov a pochopíš,že je to propagácia sexu,porna hrubého zrna,alkoholiz­mu,drog a pod.A to sa ich učia malé deti.Hrozné.Vieš prečo teraz nevznikajú nové ľudovky ?Lebo že vraj tie vznikali pri práci.No neviem.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
tanama

Lidovky fůůůůůůůůůůůůůůůj to nikdy.I kdyby mi bylo devadesát.

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
Jenifo

No je to fakt, že Ludovky stále žijú. Ale davam tomu tak max 50 rokov a už to bude len historia. Ja osobne nepoznám nikoho kto počúva ludovú hudbu. A ani moji rodičia. Takže chlape.. zbal si veci a utekaj čo najdalej.. a nezastav sa kym neprideš do civilizacie.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
Judith

Dúfam, že nie a ani pri dychovkách nie!!!

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
ciernak

Ja neviem čo protiu ľudovkam mate, ja si myslím, že ľudové piesne tu stále budú, je to akási tradícia, ktorá sa síce po menej, ale predsa predáva mladším generaciám. Nemusím žiť na dedine- ako tu niekto píše že v diere, som z mesta a ľudovky mám rád. Veď čo učia deti v škôlkach, či dokonca od pol roka na hodinách plávania- destké ľudové piesne a nepoznám detskú ľudovú pesničku so sexistickým podnetom. Me osobne sa i svadby páčia viac, keď tam zazneje ľudovka, či ľudové slovo a akási tradícia.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Hudba, film a TV