Avatar užívateľa
anonym

Veríte „babským“ rečiam, že keď vidia tehotnú ženu, určia čo čaká, či chlapcam alebo dievča?

Ja začínam tomu veriť, podľa tvaru brucha mi každý tipoval, že čakáme chlapca a je to pravda. Existujú i iné znaky ako určiť pohlavie, než ultrazvukom?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pre koho je otázka zaujímavá? Jenifo, anonym před 5020 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
skorcovaz

Mno, oni tie „babské reči“ sú len také povedačky.. Tiež som o tom počula, sestreke vytipovali dievča a dnes má Jakub 10 rokov.. Veď majú 50% – nú šancu, že to uhádnu.. :D
Skúste si dať esšte vyveštiť z gule, alebo zo zvieracích vnútorností, efekt je rovnaký.. Kto verí, verí..

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
Jenifo

No tých znakov je niekolko.. Ja ako chlap si všímam jeden.. Ked žena opeknie, ale začne mať problemi s vlasmi alebo zubani atd… bude to chlapec. Lebo uberá žene silu. Ak „oškaredie“ bude to dievča, lebo uberá žene krásu. Zatial mi to vždy vyšlo. Aj v pripade ked som ako jediný tvrdil že to bude chlapec a všetky ženy hovorili že to bude dievča.. Tak pravdu som mal nakoniec ja. 🙂

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
lienka

„babské reči“:

  • Ak srdce plodu bije menej ako 140-krát za minútu, budete mať chlapca, ak je frekvencia úderov srdca vyššia, bude to dievčatko.
  • Podľa starej anglickej legendy ak nosíte svoje dieťa „vysoko“, porodíte dievčatko, „nízka“ poloha plodu naopak naznačuje chlapca.
  • Ak vás sužuje mimoriadna ranná nevoľnosť, môžete sa za ňu poďakovať dievčatku, chlapci sú v aj v tomto ohľade naopak gentlemani.
  • Ak je vaše bábätko eśte pred narodením mimoriadne aktívne, je to chlapček. Dievčatká sú vraj pokojnejšie.
  • Ak máte intenzívnu chuť na sladké, očakávajte dievčatko, po čipsoch, uhorkách a soletkách príde chlapček.
  • Ak sa váš snubný prsteň vysiaci na bruchu krúti okolo vlastnej osi, predpovedá vám narodenie dievčatka. Kyvadlový pohyb veští narodenie syna.
  • Činsky tehotenský kalendár – vynález vedca z 13. storočia vraj dokáže určiť pohlavie vášho potomka na základe vášho veku a mesiaca, v ktorom ste počali.

Zdroj: www.mamicka.sk/ar­ticle-ako-spoznat-pohlavie-babatka.html

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
anonym

Obzvlášť těhotná žena by se v zájmu svého dítěte a v zájmu svém měla vyvarovat právě těch BABSKÝCH ŘEČÍ A PŘEDPOVĚDÍ,aby jejímu dítěti nemohlo být ublíženo a aby nebylo ublíženo ani jí.AHOJKY,:-D)********LVICE

Zdroj: ZKUŠENOSTI

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek