Avatar užívateľa
100anulka

Snažíte sa niekedy problém riešiť s psychológom?

Chcela by som vediať koľko z Vás už takúto pomoc potrebovalo. Vyhľadali ste ju na doporučenie, alebo samy od seba?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? tanama před 5023 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
skorcovaz

Po maminej smrti ma tam otec odprevadil, zrejme mu bolo opäť raz zaťažko sa so mnou porozprávať.. Absolútne mi to nepomohlo a ešte a keď som sa spýtala v škole učiteľky kto chodí k psychológovi, tak mi povedala, že iba blázni.. Asi závisí na psychológovi, ako jednotlivcovi, na jeho kvalifikácii a prístupe k pacientovi, či to pomože, alebo nie.. Osobne si však myslím, že som takúto pomoc nepotrbovala, keby s nami otec komunikoval..

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
tanama

Můj bratranec chodí a jen tak co vím od tety to prej pomáhá.Mamka říká že bych ho taky potřebovala ale na mě nemůže sem už velká holka.

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
anonym

Věřte,někdy je to potřeba a není dobré se tomu vyhýbat.Dávno je již doba,kdy se tvrdilo ,že chodit na psychinu je znamením,že ten dotyčný,který tam chodil je blázen.Psychiatrie a Psychologie jsou v dnešní době velmi ceněnými obory a jsou tam povětšinou přátelští a velmi fundovaní lékaři.Takže to není dnes již žádná hanba,ale spíše přednost.Psycho­logie a Psychiatrie a Neurologie je v dnešní hektické a stresové době pro každého dvacátého člověka naprostou nezbytností -aby se buď nezbláznil a nebo aby nespáchal sebevraždu-a nebo v naprosté nepříčetnosti vraždu.TAK TO OPRAVDU V DNEŠNÍ DOBĚ JE.AHOJKY A SLUNCE V DUŠI PŘEJE 😁)********LVICE

Zdroj: ŠIROKÉ ZNALOSTI A VĚDOMOSTI

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek