Avatar užívateľa
Stojkamarcel

Robotický vs klasický vysávač

Do akých podmienok by ste volili tieto, teraz ,,moderné,''ro­botické vysávače? https://necen­zurovane.sk/vy­savace Bývame v bungalove s relatívne členitými izbami, medzi ktorými sa dá bez problémov prechádazať ale skôr ma zaujíma, či sa nestratí alebo také niečo :D Proste keď ho dám na jednu stranu domu, či to zvládne povysávať na druhú. Alebo ako to vlastne funguje.

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? MonaLis před 2277 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
Led

Myslím, že na jeden krát celý dom asi nepovysáva ani s plnou batériou. Treba si uvedomiť, že nejde o malú jednoliatu plochu s prekážkami, ale o plochu cca 70–120m2, čo pri práci by asi potrebovalo výkonnejšiu batériu. Riešila by som to rozdelením plochy na niekoľko sektorov a premiestňovaním vysávača aj so základňou podľa potreby.
Robotický vysávač pracuje systémom cik-cak od steny po stenu, prípadne prekážku, od ktorej sa „odrazí“ v inom smere. Ako keď malé dieťa necháte vysávať…

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
MonaLis

Nezvládne vysát všechny místnosti najednou.
V každé jsou jiné podlahy a různé přechody.

Vzhledem k úspoře peněz bych volila klasický
vysavač. Třeba s malým ručním.

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
ivzez

Jen další reklama,
o takovém vysavači přece neuvažujete vážně…

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
MimamoCZ93

Veľa záleží na tom, aký máte nábytok. My máme napríklad všetky vyššie, aby sa nám tam zmestil práve robotický vysávač, ktorý sme kúpili na https://www.be­vedo.sk/ A potom tiež pozor na koberce. Čierne koberce sú celkom často problém, pretože ich senzor vyhodnotí ako dieru a nejde na ne. V takom prípade si veľmi nepomôžete a po vysávači aj tak ešte raz musíte vysávať.

před 569 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Elektronika