Číslo mojej debetnej karty som udal. Nakoniec z vážnych dôvodov som nemohol cestovať, tak 3 noci mi prepadli. Agentura sa ma mailom pýtala či prídem, napísal som,že nemôžem. Napriek tomu z mojej karty stiahli cenu za 3 noci. Chápem že v prípade „no show“ prvú noc môžu účtovať, ale aj ďalšie noci? A keď majú číslo mojej karty nemôžu hocikedy stiahnuť hocijakú sumu?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 3440 dňami |
Sledovať
Nahlásiť
|
Otázka ešte nemá žiadnu odpoveď.
| Led | 44 | |
| Judith | 26 | |
| Dr.Axl | 18 | |
| quentos | 12 | |
| MonaLis | 10 | |
| chudst | 8 | |
| pandora | 8 | |
| Drap | 7 | |
| lajo | 7 | |
| HuRe | 6 |
| Afrika |
| Ázia |
| Austrália |
| Európa |
| Južná Amerika |
| Severná Amerika |
| Ostatné regióny |
| Iné druhy cestovania |