Avatar užívateľa
anonym

Posielate pohľadnice?

Mám pocit, že kedysi sa táto tradícia robila viac, než teraz a pritom to bolo tak pekné dostať na Vianoce, či Veľkú noc pohľadnice. Posielate ešte pohľadnice? Alebo dostávate pohľadnice?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? anonym před 5010 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
anonym

Pohlednicová přání na vánoce a velikonoce posíláme jen malé skupince nejbližších přátel a pak ještě k významným životním výročím. V ostatních případech využíváme zprávy SMS a také MMS.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
veronikaiq

Veĺmi ma poteší nejaká pohľadnica, či je to na Vianoce, na Veľkú noc, či od kamarátov z Anglicka, alebo od niekoho kto je na dovolenke. Naposledy ma prekvapila pohľadnica od susedky, ktorá bola v kúpeľoch. Je to krásna tradícia a je škoda, že to tak zanika. Myslím si, že nejaká smska na Vianoce toľko nepoteší ako pohľadnica. Keď som bola malá veľmi rada som si prezerala zbierku pohľadnic. Ja bývam ďaleko od rodičov tak posielam pohľadnice na každú príležitosť- meniny, narodeniny, Vianoce apod. a oni posielajú tiež. Kedysi som posielala i tetám a bratrancom, ale po rokoch som zistila, že to robim len ja a nikto viac a nejako som s tym prestala a posielam len najbližším.

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
Kika

pohľadnice posielam, snažím sa nezabúdať na to, často dávam pohladnice aj osobne k darčeku, myslím že je to pekná tradícia a určite by som nechcela aby zanikla.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
anonym

Ano,velmi ráda,protože je to kontakt po lidsku a ne po technicku.:-D***LVICE

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek