Avatar užívateľa
anonym

Pane Dudu,to si opravdu myslíte,že Einštein a další skutečně věřící vědci byli nebezpeční fanatici? Koho tím ohrožovali?

Jak můžete žít s takovými názory. A co náš jan hus? Učitel národa Amos Komenský? Tolik věřících lidí na Slovensku?/v +Cesku je to již úplné odpadnutí od boha/ a co další-spisovatelé,ma­líři,herci,po­litici/amerika/hu­debníci a.t.d. to jsme všichni pro vás nebezpeční? Přečtěte si raději literaturu, která vám to vše kolem boha a víry/ne fanatismu/lépe objasní,když nerozumíte bibli.
Dopĺňam:
LVICE

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: anonym

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? anonym před 5055 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
Jenifo

no Van Gog si odrezal ucho, politici (slovenský) chodia do kostola lebo sa to patrí, babky tam chodia klebetiť, A BOH ŽEHNAJ AMERIKU?? 😁 to je snad vtip. Ved oni sú v každej vojne ktorá je mimo nich a ženú sa len za ziskom. Nerastne suroviny su pre nich viac ako ludský život. a myslim že pan DUDU pisal o fanaticky veriacich a nie o veriacich. Písal o ludoch ktorý v mene cirkvy a boha upalovali čarodejnice (nevinné ženy), obetovali panny (nevinné ženy), vyvraždili templárskych ritierov. V mene božom. Aj ked verili v toho isteho boha, ale stali sa nepohodlný. písal o tom ako niekto naloží na seba bomby a odpáli sa v dave ludí lebo je to alahovo prianie. Písal o tom že niekto v mene božom zakáže žene slobodne sa rozhodnúť či si ponechá dieťa, ktore bolo splodené násilím a to neznámim a nebodaj asocialnym človekom. Písal o tom že v niektorých krajinách ukamenujú ženu za cudzoložstvo na smrť. Lebo to ich cirkev tak ma zaužívané. Píše o politike ktora je tak sfanatizovana že neberie ohlady na inych. Napr. Komunistická čína alebo Amerika.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
anonym

Vytržení pravdy ze souvislostí se nazývá demagogií a je horší než lež, a pokud pravou víru šíří samozvaní amatéři, je to tragedie. Na českých stránkách byl dotaz, co znamená, že „potrefená husa se nejdříve ozve“. Vy jste na ni odpověděla. V žádném případě tato replika není cílena jako nějaká urážka, ale jako prosba, aby Leona šla svojí cestou a nechala mne na pokojil.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Kultúra a spoločnosť