Avatar užívateľa
anonym

Máte radi moderné aquaparky?

Zaujímalo by ma, či sa vám páčia nové aquaparky s rôznymi výhrievkami a topogánami, alebo radšej preferujete bazeny v staršom štýle, kde je menej ľudí a deti? Boli ste už v nejakom veľom aquaparku? Aké máte odtial zážitky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5018 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
Jenifo

Kedže si dovolenku vyberám aj podla toho aký je tam Aqua park tak myslím že som už čo to videl. Najlepší bol v Španielsku. Ale na slovensku preferujem skôr prírodné jazero. Slnečné jazerá, Senec. Nepreferujem bazény plné chemikalií a ludí kde je hlava na hlave.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
veronikaiq

No ja som nadšená z moderných aquaparkov. Jeden navštevujeme cez víkendy s našou dvojročnou dcerou a je to super, síce je tam trošku viac ľudí, ale to že sú tam deti mi vyhovuje, malá sa tam krásne vyhraje. Je to tam skvele prispôsobené deťom a hlavne je to výborne zaplnenie času v chladnejších dňoch a zimných mesiacoch, keď sa deti nemôžu realizovať na ihrisku. Boli sme s rodinou i v obrovskom aquaparku v Prahe v Čestliciach, bolo to skvele, i malú sme si vzali na tobogán- je ta veľký výber, ale nepáčilo sa mi tam aké to bolo preplnené, cez víkend si tam človek pred pokladňou vystojí radu a je to trošku na nervy. Ale inač som rada za novo urobené aquaparky. Mohly by ich na Slovensku postaviť viac i keď to je asi poriadne nákladné, myslím, že by sa im to návštevnosťou vrátilo.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek