Avatar užívateľa
anonym

Máte radi filmy o nadprirodzených hrdinoch?

Myslím tým filmy o hrdinoch, ktorý lietajú a pomáhajú slabým a sú tak trošku fantasticke. A ktore filmy vás o týchto hrdinoch najviac dostali? Ktorý hrdina je vám najviac sympatický? Batman, Superman?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5008 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
veronikaiq

No ja som kedysi ako malá veľmi rada pozerala na Supermana- platonická laska z detstva, ale teraz keď dávali toho starého Supermana, prišlo mi to take smiešne, take trošku nudne. Najviac ma bavil Batman a to všetky časti i keď ta časť s tučniakom je najlepšia. Ten najnovší batman bol tiež super natočený. Nejako ma nevzala ani jedna časť Spidermana, ale synovec na Spidermana neda dopustiť, má trička a plakáty so Spidermanom. Ja som takýto fanatik nikdy nebola. Ale Batman z týchto hrdinov premňa vedie.

0 Nominácie Nahlásiť

Otázka nemá žiadne ďalšie odpovede.Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
KamilV567

To já měl vždycky rád Batmana, ale teď mě taky hodně zaujal ten Doctor Strange. Dneska je to hlavně úplně o něčem jiném, kvalita obrazu na zcela jiné úrovni a s dobrou televizí si pak skoro připadáte, jako byste byli součástí filmu. Pokud vybíráte, určitě doporučuji jednu z těchto: http://miluje­meelektroniku­.eu/hdr-tv/ :)

před 2473 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek