Zaujímavá otázka… doteraz som si myslela, že človek nie je
skonštruovaný stroj ktorého súčasťou sú akési kolieska.
… ale čo, keď mne to „správne koliesko“ chýba a tým pádom všetci
ostatní to majú podľa môjho bezkolieskového povedomia o koliesko viac?
… ale čo, keď som v opačnom extréme a mám o koliesko viac a potom
všetci ostatní majú potom o koliesko menej (voči mne)?
Ak sa správam inak, alebo vyslovujem iný názor, než je všeobecné,či ako
to určuje akási doktrína, som iná a vyčleňujem sa z davu, mám snáď
preto o koliesko viac (alebo menej) než ľudské súkolie v davu. Kto určí
to kolečko naviac alebo to chýbajúce. Čo keď pravda je, že nie ja mám
naviac koliesko, ale ten dav má o koliesko menej (alebo naopak)?
| 0 Nominácie Nahlásiť |
Je známé,
že se lidé neskládají s koleček
a že se nedělí na odbory.
Kdybyste otázku formulovala jinak,
možná byste se dočkala odpovědi…
Ovšem pokud byste trvala na odpovědi na tuto formulaci,
musela bych konstatovat, že jediný typ lidí, který má o kolečko víc,
nebo mu naopak kolečko chybí, je ten, kdo se takto ptá.
| 0 Nominácie Nahlásiť |
Mohou to být tito lidé :)
https://i.ytimg.com/vi/8e4oswVWK7Y/hqdefault.jpg
.........................................
Slepý videl zajaca bežať, krivý ho za nohu dochytil a nahý ho pod svoje
šaty skryl. Čo je to?
Read more: http://zlatyfond.sme.sk/…
Je to tak?
Upravil/a: MonaLis
|
0
před 3425 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |
Slepý videl zajaca bežať, krivý ho za nohu dochytil a nahý ho pod svoje šaty skryl. Čo je to?
Read more: http://zlatyfond.sme.sk/dielo/1408/Zaturecky_Slovenske-hadanky/1#ixzz4WsAGtb4d
Je to tak?
| Led | 39 | |
| Dr.Axl | 22 | |
| arygnoc | 18 | |
| quentos | 17 | |
| Judith | 16 | |
| MonaLis | 15 | |
| Ge0rge | 12 | |
| www | 11 | |
| jozo | 11 | |
| sanya | 10 |
| Astronómia |
| Fyzika |
| Jazyky |
| Matematika |
| Sociálne vedy |
| Technicke vedy |
| Ešte niečo z vedy |