Avatar užívateľa
anonym

Kto bol pre Vás Ján Pavol II.?

Poznáte tohto muža? Ćo pre Vás znamenal? Ak ho poznáte, videli ste ho naživo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pre koho je otázka zaujímavá? jozo, Jenifo, anonym, Kika před 4967 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
veronikaiq

Jan Pavol II., premna bol jedinečný človek, osobnosť, človek s veľkým srdcom, fakt Sv. Muž. Stretla som ho osobne, keď bol na Slovensku – konktrétne v Košiciach. bol to premna životný zážitok, na ktorý nikdy nezabudnem. Omša bola nádherná, jeho slova boli tak milé, laskavé – sväté. Prešiel okolo mna na papamobile, neuveritelný pocit blaha som mala. Tak milý výraz tváre. Páčilo sa mi na tomto Svätom Otcovi, to že mal rád mládež, deti. Ešte v ten rok mal nádhernú mládežnícku omšu na Slovensku, tu som videla v televizii a jeho slova bol Boží dar.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
Jenifo

Ja som človek ktorý verí v boha, ale nie v cirkev. Mam na nu svoj nazor a verte mi, že nieje velmi lichotivý. Ale Jan Pavol II, bol pre mna človek ktorý šíril slovo božie. Rozdaval pokoj a klud. Premyšlal triezvo a snažil sa ludi viesť k viere. Bez previečania. Len tým ako sam žil a ako sa správal. Bude mať navždy môj obdiv.

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
skorcovaz

Osobne ho určite nepoznám, iba viem, že sa volal Karol Wojtyla a povodom bol z Polska a bol to pápež pred Benediktom XVI.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
anonym

Byl hlavou katolické církve a v celých dějinách katolické církve byl jediným reformátorem,který skutečně miloval BOHA,BIBLI a lidi obvzláště mladé.Já nejsem katolička,jsem protestantka,ale JEHO jsem si vážila.Měl srdce na pravém místě.AHOJKY.LVICE

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Kultúra a spoločnosť