Avatar užívateľa
JMT

Kde v Európe dovolenkovať v roku 2024?

Zaujímavá stránka. Mám aj ja podobný formát otázky ako ostatní.
Chcel by som sa spýtať, kde plánujete tráviť dovolenku 2024? Pokiaľ sa teda bavíme o dovolenkovaní v Európe…
Okrem destinácií, ktoré sú v linku vyššie som uvažoval aj nad Transfagarasanom

Zajímavá 0 před 877 dňami Sledovať Nahlásiť



Odpovede
Avatar užívateľa
stellka978

Čo sa týka zimných mesiacov tak jednoznačne Vysoké Tatry a idálne krásny hotel s welnessom vo vysokých tatrách :)

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
kristýna202

My jazdíme každý rok do Chorvátska. Sme tam spokojní, už vieme, ako to tam chodí, takže ideme na istotu. Než jazdiť niekam inam, kde to nepoznáme, tak to radšej zostaneme stále v tom Chorvátsku 🙂. Obľúbili sme si tam zopár kempov, do ktorých jazdíme s karavanom a nemôžeme sa na nič sťažovať. Na streche máme solárne panely , takže neplatíme za elektrinu a môžeme mať zapnutú chladničku, klimatizáciu atď.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
slovenskahus

Určite sa vyhnite metropolám a veľkým mestám, odporúčam Balkán.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
Gabriela 3

Aj my s partnerom plánujeme tento rok spoznávať Európu – najradšej máme aktívnu dovolenku v horách alebo pri jazerách. Preto som si už pozerala aj športovú obuv a zaujala ma ponuka na https://www.pro­trek.sk/sporto­va-obuv/ – vyzerá kvalitne a zároveň pohodlne na dlhšie túry. Máte nejaké overené destinácie, ktoré stoja za to aj s batohom na chrbte? :)

před 409 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
Slavom

Ja by som šiel kdekoľvek je teplo. Ale mám rád tráviť leto na SK a v CZ

před 445 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
Jan Serina

Tak čo by to nešlo. Napríklad na https://www.sau­nujeme.sk/nase-sauny/saunovy-kontajner/ predávajú tiež taký saunový kontejner. Takže si myslím, že urobiť niečo také vo väčšom meradle by nemal byť zase taký problém. Ide len de facto o to, aby sa našiel nejaký slušný prevádzkovateľ, ktorý bude zároveň solventný a tú saunu ustráži, aby sa dodržiavali nejaké pravidlá.

před 476 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
Taubis

Máme krásne hory takže Tatry to istia, ale keďže to ubytovanie je drahé tak ideme dochádzať. Máme to do dvoch hodín takže sa to dá.

před 665 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
slovenskahus
Príspevok odstránený administrátorom.
před 192 dňami Odpovedať
Avatar užívateľa
Leona

No a čo tak výlet na SLovensku?:D my sme mali z roboty teambuilding v hoteli Zochova Chata a mňa fascinovalo prostredie .. je to super aj na turu.. cykloturu.. a maju super wellness..

a inak aj Polsko je topka:D ak nechcete isť k moru.. napr Krakow odporučam určite..

před 673 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
Poker

Tento rok u nás bude len Slovensko a maximálne nejaký výlet do Čiech alebo Poľska.

před 699 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
Elissa

Tak ma klasika Turecko ako každý rok. Ale máme ho radi, je tam pekné more a aj hotely sú super.

před 705 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
Hamis

Ak more tak Sardínia, alebo ak máš rád aj turistiku tak doporučujem Madeiru, neskutočná krása.

před 715 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
Mikon

Čo tak Slovinsko, tiež sa chystáme:-)

před 810 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Cestovanie