Avatar užívateľa
anonym

Čoho sa týka fytoterapia?

Je to nejaky nový lekársky postup, alebo je to iný druh terapie? O akú liečbu ide? Čo sa pri tejto liečbe používa? Aké ma účinky na ľudský organizmus? Zaujíma ma čo to všetko zahrňuje.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? anonym před 4965 dňami Sledovať NahlásiťOdpovede
Avatar užívateľa
anonym

Fytoterapie je léčba různými druhy bylin,bylinnými kapkami a různými bylinnými výtažky a mastmi.Je to náročné na čas tuto léčebnou terapii tady celkově popisovat a není tady také k tomu dost místa.Tato léčebná terapie je však velmi účinná když je v rukou správného odborného léčitele.ALE MUSÍM PODOTKNOUT: NENAHRAZUJE LÉČBU LÉKAŘSKOU.AHOJ­KY,LVICE

Zdroj: alternativní medicína

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
lienka

Fytoterapia je priame liečenie rastlinami, resp. jednoduchými liekovými formami pripravenými priamo z vegetabilných drog. V súčasnosti až 65% syntetických liekov obsahuje rastlinné komponenty. Používanie liečivých rastlín na liečenie chorôb má niekoľko predností: pretože účinné látky sa v nich nachádzajú v nižšej koncentrácii ako v chemicky vyrobených liečivách, je pri fytoterapeutickej liečbe malá pravdepodobnosť vyvolania nežiadúcich príznakov a porúch, a tieto liečivé byliny zároveň nezaťažujú vnútorné orgány ktoré nás chránia pred cudzími látkami /pečeň, obličky/. Moderná fytoterapia sa vyvinula z praxe ľudovej medicíny, ktorá odpradávna využíva liečivú silu ukrytú v rastlinách a bylinných výťažkoch.

Zdroj: www.kardioklub­.biznisweb.sk/in­fo/fytoterapi­a/

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek