Avatar užívateľa
ciernak

Čo na bolesť hlavy?

Neviem, či trpím migrenou, ale poslednou dobou má často bolí hlava. Ako na bolesť hlavy? Viete čo na migrenu? Poteší ma každá rada.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pre koho je otázka zaujímavá? vaso_eng, anonym před 5019 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
KORVO

Tu je asi všetko o bolesti hlavy

Zdroj: www.edusan.sk/pa­cient/choroby/mi­grena/bolesti_hla­vy.htm#Cluster%20he­adache

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
anonym

Přečtěte si ten článek a myslím si,že pokud není na vině momentální stres tak si s tím raději zajděte co nejdříve na NEUROLOGII a jistě vás lékař pošle na určitá nezbytná vyšetření která nebolí a ukáží co vlastně ty vaše bolesti hlavy způsobuje.Nebojte se,čím dřív se necháte vyšetřit tím pro vás lépe. AHOJKY:-D)********LVICE

Zdroj: ALTERNATIVNÍ MEDICÍNA,KTEROU LÉTA S ÚSPĚCHEM LÉČÍM

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
skorcovaz

Moju sestru boliavala hlava z chrbta. Neviem, ako je to možné, ale keď jej doktor rýchlo „šklbol“ hlavu do strany, prestla ju na určitú dobu bolieť. Mňa bolieva zo zamračeného počasia a keď málo pijem, alebo keď pijem veľa alkoholu. Pomáha mi na to Aspirin C.. Podľa intenzity si dávam rozpustiť 1, alebo 2 tablety v 1,5 dcl vody.. Dobrý je ale aj Panadol Rapide, ale je drahší..

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
lienka

Bolesti hlavy sú znakom, že s vami niečo nie je v poriadku. Môžu byť príznakom aj vážnejšieho ochorenia, a preto by ste ich v žiadnom prípade nemali ignorovať. Ak sa opakujú často, vyhľadajte lekára a absolvujte vyšetrenie, ktoré vylúči chorobu.
Dodržiavanie pitného režimu je však pri liečbe bolesti hlavy veľmi dôležité. Denne by ste mali vypiť minimálne dva litre tekutín, najlepšie čistej vody. Osvedčili sa aj bylinné čaje, napríklad bazalkové, mätové, harmančekové, kamilkové a medovkové, ktoré tlmia bolesť a upokojujú organizmus.
Alkohol a cigareta sú v čase migrény vašimi najväčšími nepriateľmi. Nenechajte ich preto, aby vašu bolesť ešte zintenzívnili. Bicyklovanie, plávanie, korčuľovanie, či prechádzky sú výborným spôsobom, ako zabojovať s nepríjemnými tlakmi v hlave. Nič nezaberie tak, ako poriadny spánok. Napokon, pri migréne často ani po inom netúžime, len si ľahnúť a oddať sa spánku.

Zdroj: www.magazin.a­tlas.sk/zdravi­e/najlepsie-tipy-proti-migrene/704243.html

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
nadka1

skuste bylinky,odporucam levandulu http://www.pre­dajbylin.sk/le­vandula_kvet/in­dex.html

před 4817 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek