Avatar užívateľa
PItris

Bulharsko bez cestovky, máte skúsenosť?

Išli ste niekto už do Bulharska bez cestovky? Je to lacnejšie ako s ňou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1414 dňami Sledovať Nahlásiť



Otázka ešte nemá žiadnu odpoveď.



Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
Yuri Karin

Bulharsko je skvelá destinácia, ktorú sa určite oplatí objavovať aj na vlastnú päsť! Ak plánujete turistiku alebo výlety do prírody, odporúčam investovať do kvalitného vybavenia. Na https://www.pro­trek.sk/batohy-na-turistiku--skialp--cyklistiku/ nájdete široký výber batohov na turistiku, skialp alebo cyklistiku, ktoré vám spríjemnia každý výlet. Máte niekto tipy na skryté poklady v Bulharsku mimo turistických trás?

před 486 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
JMT

Ja som v 2015tom išiel cez Rumunsko autom a bolo to v pohode. Aj vrátane nocovania v aute pri ceste :). Našou destináciou bola Konstanca. Bolo to síce dosť únavné, ale pre nás bola tak trochu aj cesta cieľ.

před 877 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
Džerdo

Kedysi býval problém že si prechádzal cez Rumunsko a tam sa neodporúčalo zastaviť:-) no teraz neviem ako to je. A úprimne že by to bolo lacnejšie s cenami benzínu. Bulharsko je celkovo lacné a určite by som zvolil pohodlnejšiu cestu lietadlom

před 1387 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Cestovanie