Avatar užívateľa
anonym

Aký druh seriálov vás baví?

Poslednou dobou mi príde, že je na televíznej obrazovke veľa kriminálok a to už aj slovenskych. Bavia vás kriminálky? Aký druh seriálov vás baví a prečo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5016 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
Jenifo

Tak ja osobne mam kriminálky velmi rád. Okrem slovenských. Ale tiež si velmi rád pozriem serial typu MAS*H, alebo dva a pol chlapa, proste sitkom.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
KORVO

Bavia ma mysteriózne ako Akty X, Krajné medze či Faktor PSI, ale jednoznačne to u mňa vyhrali Simpsonovci. Ja tie sitcomy už moc nemusím. A ešte Monka som rád pozerával.

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
jozo

Tých kriminálok je akosi veľa. Ja som kriminálky nikdy nemal rad a tie nemecke už vôbec, ale teraz je toho fakt prehnane. Zapne dieta poobede televiziu a pri prepínaní sa divim, same násilnosti, samé mrtvoly, namiesto toho aby tam bol program primeraný veku ľudí, ktori sa na televiziu v tom čase možu pozerať. Ja osobne mám rad situačné komedie- napr.Priatelia, zo slovenských sa mi páči Panelák. Staré české serialy ako Chalupáři a niekedy sa rad pozriem na Dva a pol chlapa. Otec pozerá na argentínske telenovely, ale toto vidieť fakt nemusím.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Hudba, film a TV