Avatar užívateľa
paul1

Ako sa v tejto dobe cítite v lese?

Stále máte pocit slobody a uvoľnenia pri hľadaní húb, alebo pri prechádzke v lese. Nebojíte sa medveďov? Já stále jedným okom sledujem okolie, človek nikdy nevie. Aj keď si spievam, alebo sa snažíme neustále hovoriť, aby sme medveďa vyplašili, či odplašili,
tak sa na to nespolieham. Čo keď trafím na hluchého medveďa? Minister povedal, že medvede nie sú premnožené. Aká je na toto mierka – či je veľa, alebo akorát? Nejde mi do hlavy, že medveď, aj keď patrí medzi škodlivú zver, tak aj tak je chránený. Divné.
A premnožený určite je, aspoň v niektorých oblastiach. Toto sa nedá počítať ako priemer – počet medveďov na celé územie SR.
Takže v lese sa už necítim slobodne. Tie časy sa minuly.

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? didi11 před 440 dňami Sledovať NahlásiťOdpovede
Avatar užívateľa
Led

Vy ste nepočuli Budaja, máte so sebou nosiť čokoládu, podľa neho medveď nie je mäsožravec. No čo môžete čakať od ekológa, ktorý videl medveďa len na obrázku, alebo vo filme. A v kotolni medvede nebehajú. Asi počul o mojej príhode v lese, keď mi macko ponúkol čokoládu, alebo to bolo naopak? Bolo to už dávno, v časoch mojej mladosti, keď aj medvede povinne čítali Rudé právo a Pravdu, tak nepamätám presne. Máte so sebou nejakú sladkosť, keď ste vonku? Podeľte sa so zvieratkom.
Skôr sa bojte v uliciach niektorých miest. Napríklad v Bratislave ste mohli vidieť v meste aj diviakov. https://www.y­outube.com/wat­ch?v=l2HMYlcsdnU

0 Nominácie Nahlásiť

Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
didi11

Zatiaľ výborne, nechytil ma medveď.

před 439 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Príroda a životné prostredie