Avatar užívateľa
Andrej123

Ako riešiť autá do firmy?

Ako by ste riešili autá do firmy? Kúpa/leasing? Poprípade ak niekto máte skúsenosti napríklad s https://www.le­aseplan.sk čo je medzinárodná spoločnosť tak by to malo byť ok nie? Poprípad epoznáte nejakú overenú spoločnosť s dobrými cenami?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2261 dňami Sledovať NahlásiťOtázka ešte nemá žiadnu odpoveď.Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
Katka5666

Dobrý deň, pokiaľ ide o riešenie áut do firmy, tak existuje niekoľko možností, ktoré treba zvážiť. Osobne som si nedávno zaobstarala auto v autobazáre a potrebovala som zaistiť firmu na preklad do áut. Našťastie mi kamarát odporučil firmu, ktorá sa špecializuje práve na tieto služby. Vďaka nim si teraz s mojím novým autom rozumiem a komunikuje so mnou v češtině.

před 110 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
Katka5666

Ja som si tiež vzala leaesing. Mala som však strach, že ho na začiatku poškodím.. Parkovanie bývalo pre mňa jednou z najväčších nočných mor, ale s novým parkovacím asistentom, kterého som si kúpila tu https://www.2din­.sk/. Už sa nemusím báť, že nezaparkujem na malom parkovacom mieste. To mi ušetrí veľa nervov a nielen mňa, ale určite aj ostatným vodičom, pretože už nezdržujem pri svojich neohrabaných pokusoch o parkovanie.

před 323 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Autá a doprava