Avatar užívateľa
anonym

Ako mať biele zuby?

Trápia ma moje žlté zuby. Pravdepodobne sú následkom pravidelného pitia kávy. Umývam si ich dvakrát denne a dvakrát do týždňa si ich čistím citrónovou šťávou. Poznáte nejaké účinné domáce recepty na ich vybielenie?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5079 dňami Sledovať NahlásiťOdpovede
Avatar užívateľa
Jenifo

Biele zuby sú dar. Pitie kávy im neškodí. Škodí im káva v ústach. Preto v lepších podnikoch dostaneš ku káve poharik vody. Po vypití kávy si daj trošku vody. To isté platí pre čaj a cigarety. Zuby sa bielia pastou a gélom. Ale pozor na citlivosť. Táto procedúra je háklivá na zdravie zubov a ďasien. Je dobré sa poradiť so zubárom alebo v lekárni.

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
jozo

Takzvané zaručené babské rady typu citrónová šťáva, octová voda, kypriaci prášok, či sóda bikarbóna na bielenie zubov veľmi nezaberajú, zato však dokonale ničia zubnú sklovinu. Experimenti v tejto oblasti určite niesu na svojom mieste a radšej by som s nimi nepokračovala. Na domáce bielenie zubov si radšej zaobstaraj bezpečné produkty v drogériach, alebo lekárňach. Ak chceš dosiahnuť skutočne vyditeľný efekt, navštív dentálneho odborníka. Ja si nechávam bieliť zuby pravideľne raz za tri mesiace, je to síce platené, ale oplati sa mi to. Keď sa o tokm rozprávam zo známymi, divia sa mi, že tak často navštevujem zubného lekára, ale výsledok je jasný, chvália mi moje biele zuby.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek