Avatar užívateľa
Cimbalbal

Aké náušnice pre jednoročné dievčatko?

Doporučujete zlato, alebo striebro? Nevieme sa rozhodnúť čo by bolo výhodnejšie? Existuje nejaké riziko? Kedy je najlepšie prepichnuť ušká malej?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? HuRe před 5069 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
Led

Jednoročná slečna už síce môže mať náušnice (skôr náušničky), ale také, ktoré si sama nemôže strhnúť a nemali by byť v tvare krúžku(mohli by sa zachytiť) skôr niečo malé a aby sa nemohla o ne poškrabať.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
HuRe

Určitě zlaté. U nich je riziko komplikací minimální.
A nějaké mini. Myslím, že nejlepší jsou malinké pecičky či kuličky aby se nehohla nikde zaháknout. A vypadají i velmi jemně a hezky.

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
lienka

Ja napíšem zo svojej skúsenosti: my sme dostali pre našu malú náušničky, maličké, dobre zapínateľné, tak aby sa nemohli sami vyvliecť (žiadne kružky). Veľmi to vyhovovalo. Až na to,že tie náušnice boli kupované v zlatníctve- žlté zlato a zčernali jej na uškách. Takže sme museli kupovať nové, došli sme do iného zlatníctva a pýtali sme sa či zlato môže zčernať, k prekvapení povedali že ano, buď že má mala alergiu na zlato alebo že zlato reagovalo na špiritus (lieh),ktorým sme museli čistiť zahnisané uško. Radili nám náušnice z chirurgickej ocele, ale tie nemali v detskej veľkosti, takže sme rizkli biele zlato a už nič nezčernalo.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Zdravie