Avatar užívateľa
anonym

Aká je to lymfodrenážna masáž?

Počula som o tejto masáži - presnejšie mamina sestra si ju nevie vynachváliť. O akú masáž presne ide? Čo sa masíruje a ako? Na čo je táto masáž dobrá? Čomu napomáha? Ako to pôsobí na zdravie?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4144 dňami Sledovať NahlásiťOdpovede
Avatar užívateľa
HuRe

http://lymfodrenaz.aspone.cz/

Je toho hodně, tak je posílám odkaz.

Jsem zainteresovaná na výrobě lymfodrenážních masážních návleků a mohu jen potvrdit, že jsou velmi žádané a oblíbené.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
lienka

Lymfodrenážna masáž predstavuje špeciálny typ masáže, ktorá sa indikuje najmä pri lymfedémoch spôsobených poruchou činnosti lymfatického systému. Cieľom je prečistenie a rozprúdenie lymfatického systému v tele. Je vhodná ako: prevencia lymfedémov nádorových ochorení, na odstránenie únavy, bolesti hlavy a migrény, prevencia staroby, vrások a celulitídy (tvorí základ pre jej ošetrenie).V dnešnom uponáhľanom svete prináša okamžitú úľavu, zlepšuje vzhľad pokožky a napomáha odstraňovaniu toxických látok z organizmu. Rozpetie masáže si je od 30 do 60 až 90 minút. Pomocou tejto techniky možno zbaviť telo opuchov, posilniť imunitu, odstrániť zdravotné problémy, ktorým by klasická športovo-rekondičná masáž uškodila. Po lymfodrenážnej masáži sa lepšie hoja operačné rany, dochádza k odľahčeniu preťažených dolných končatín. Dochádza k zlepšeniu obehu a pohybu lymfatických tekutín v tele a tým k odvádzaniu nečistôt z krvi, ktoré môžu byť príčinou mnohých závažných ochorení.
Zmierňuje bolestivé napätie v končatinách, obnovuje a posilňuje celý lymfatický systém. Prináša uvoľnenie a vítanú úľavu.

Zdroj: www.jasmin-masaze.sk/lymfodren azna-masaz

0 Nominácie Nahlásiť

Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek