Avatar užívateľa
anonym

Aká je to lymfodrenážna masáž?

Počula som o tejto masáži – presnejšie mamina sestra si ju nevie vynachváliť. O akú masáž presne ide? Čo sa masíruje a ako? Na čo je táto masáž dobrá? Čomu napomáha? Ako to pôsobí na zdravie?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4968 dňami Sledovať NahlásiťOdpovede
Avatar užívateľa
HuRe

http://lymfodre­naz.aspone.cz/

Je toho hodně, tak je posílám odkaz.

Jsem zainteresovaná na výrobě lymfodrenážních masážních návleků a mohu jen potvrdit, že jsou velmi žádané a oblíbené.

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
lienka

Lymfodrenážna masáž predstavuje špeciálny typ masáže, ktorá sa indikuje najmä pri lymfedémoch spôsobených poruchou činnosti lymfatického systému. Cieľom je prečistenie a rozprúdenie lymfatického systému v tele. Je vhodná ako: prevencia lymfedémov nádorových ochorení, na odstránenie únavy, bolesti hlavy a migrény, prevencia staroby, vrások a celulitídy (tvorí základ pre jej ošetrenie).V dneš­nom uponáhľanom svete prináša okamžitú úľavu, zlepšuje vzhľad pokožky a napomáha odstraňovaniu toxických látok z organizmu. Rozpetie masáže si je od 30 do 60 až 90 minút. Pomocou tejto techniky možno zbaviť telo opuchov, posilniť imunitu, odstrániť zdravotné problémy, ktorým by klasická športovo-rekondičná masáž uškodila. Po lymfodrenážnej masáži sa lepšie hoja operačné rany, dochádza k odľahčeniu preťažených dolných končatín. Dochádza k zlepšeniu obehu a pohybu lymfatických tekutín v tele a tým k odvádzaniu nečistôt z krvi, ktoré môžu byť príčinou mnohých závažných ochorení.
Zmierňuje bolestivé napätie v končatinách, obnovuje a posilňuje celý lymfatický systém. Prináša uvoľnenie a vítanú úľavu.

Zdroj: www.jasmin-masaze.sk/lym­fodrenazna-masaz

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
pavol812m

Tak o tomto teda slyším asi poprvé, ale teď si tu o tom něco čtu a ty benefity jsou opravdu znatelné. Ale to platí vlastně pro masáže obecně. Taky bych si už asi měl na nějakou zajít. Co ale teď láká mě jsou spíš erotické masáže. Koukal jsem že tady kousek od nás je tento salon https://mataha­risalon.cz/cs kde právě takové masáže dělají, tak si říkám že by to možná stálo za zkoušku.

před 695 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek