Avatar užívateľa
peterpanek

Ženy načo sú Vám muži?

Inšpirovala na Lvice, tak by ma zaujímalo, na čo ženy potrebujú mužov. Aké práce radšej necháte na partnerovi. Alebo pri akej komplikácii zavoláte priateľovi?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? anonym před 4958 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
anonym

Jak by to asi vypadalo na světě kdyby ženy nepotřebovaly muže?Viděl jste někdy polský film SEXMISE? No hrůza.Já bych tedy ve světě kde by byly jen ženy nechtěla žít.Bůh stvořil muže a ženu a jsou jedno tělo.Tak je to psáno v BIBLI a je to tak nejlepší.Aspoň já to tak cítím a vidím.Naprosto odmítám feminismus který je proti Bohu a Přírodě. AHOJKY, LVICE 🙂 /TANAMO, BEZ HODNÉHO A LÁSKYPLNÉHO MUŽE JSI JAKO NÁDHERNÁ KVĚTINA V POUŠTI./ AHOJKY, LVICE

Zdroj: ŽIVOT

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
darinapol

Ahoj, ja sa tiež pridám k názorom, že ženy muža potrebujú. Ak nie ako partnera, tak aspoň ako priateľa. Ja osobne keď potrebujem radu, si vypočujem aj mužské hľadisko, je určite iné ako ženské a ponúkne Vám to nový pohľad na vec, ktorý ste ako žena vôbec nebrali v úvahu. Inak ako „talent“ na technické veci, si sama neporadím…

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
tanama

Mamka říkala že muži jsou jen pro starost.Ale jsou spolu několik desítek let.Tak to nebude tak zlý.Proto já nepospíchám zatím si řádím jak chci.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
HuRe

Mám starý domek na hypotéku, právě probíhá dlouhodobá rekonstrukce.
Bez pomoci mužského se prostě někdy neobejdu.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
veronikaiq

No ja si život bez svojho muža neviem už ani predstaviť. Vždy som sa oňho mohla oprieť a mám pocit, že sa naňho môžem spoľahnúť. Je to starostlivý zodpovedný človek a okrem toho, že vie potešiť vie i milo prekvapiť a pomôcť. Já mam pocit že svojho muža potrebujem už stále a skoro na všetko, odkedy ho poznám. Tiež ho potrebujem i na to, aby sa postaral o naše deti a to zatiaľ sa javí ako skvelý otec. Už som mu i parkrát povedala: „mám dobrý pocit, že keby sa somnou niečo stalo, viem že sa o naše deti budeš vedieť postarať“. Radím sa sním skoro o všetkom. Dúfam, že nikdy nesklame.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Rodina a vzťahy