Avatar užívateľa
Registrovaný

Skúsenosť s hliníkovými oknami od Vekry?

Zdravím. Staviame dom a pre zmenu by sme chceli skúsiť hliníkové okná. Viem že sú troška drahšie ale to nám nevadí pokiaĽ sú kvalitné. Má niekdo skúsenosť s hliníkom alebo drevohliníkom? Väčšinou známy majú plastové takže moc nemám od koho zisťovať. Boli sme pozrieť v showroome Vekra a celkom sa nám ich ponuka pozdávala len nepoznáme nikoho kto ich okná má. Tak ak by ich mohol niekdo odporúčiť tak by som bol vďačný.

Odpovede:

Avatar užívateľa
Registrovaný

Nemám skúsenosť s hliníkovými ale, čo sa týka Vekry tak tam sa podľa mňa nemáte čoho báť, my od nich máme plastové okná tak už zo dva roky a sú v pohode. Pozerali ste už aj nejaké iné firmy? Možno za pokus to stojí porovnať. Hlavne nepozerajte iba na ceny, tam sa človek najviac oklame.


Avatar užívateľa
Registrovaný

Tak teda ja už tiež plast dáko nemusím. Pred pol rokom nám zakladali drevohliníkové okná. Bola to dosť pálka lebo máme veliký dom ale som spokojný. Rozhodli sme sa pre trojsko a to dalo domu aj dobrú izoláciu takže stojí si veru za to priplatiť. Inak musím povedať že u nás s Vekrou bez problémov.


Avatar užívateľa
Registrovaný

Nám sa akurát vybavuje objednávka u nich ale iba na plastové na byt. Hliník sa mi páči ale bohužiaľ hliníkové by sme z nášho rozpočtu asi nedali☹. Inak firma posobí spoľahlivo, zatial čo sme s nimi dohodli tak dodržali. Viac ti asi nepomožem. Uvidím ako to pojde dalej.

 

Diskusia k otázke

Avatar užívateľa
Registrovaný

Jancina

@Cdžej Pozerali sme teda aj iné firmy ale celkovo výberom to proste Vekra vyhrala. Cenová ponuka bola dobrá tiež takže sme u nich urobili objednávku na hliníkové. Zamerané už boli, to bolo vybavéné rýchlo ale založiť by nám ich mali až daľší mesiac, nejak koncom nakoľko sme často mimo takže to bol najskorší termín čo nám vyhovuje.

 

Prihlásiť sa

Položte otázku, odpovedzte, zapojte sa, …

začnite tu

Reklama

Kvalitné odpovede v: Bývanie a záhrada

Bronzový Judith 29
Pokročilý Elektrikář 28
Strieborný Dr.Axl 22
Bronzový MonaLis 15
Strieborný Led 14
Bronzový Drap 11
Pokročilý Jenifo 11
Bronzový arygnoc 9
Bronzový divoska 8
Pokročilý Slon 8

Zobraziť celkový rebríček

Facebook

 

Na Vašej požiadavke sa pracuje. Počkajte, prosím.