Avatar užívateľa
Registrovaný

Skúsenosť s hliníkovými oknami od Vekry?

Zdravím. Staviame dom a pre zmenu by sme chceli skúsiť hliníkové okná. Viem že sú troška drahšie ale to nám nevadí pokiaĽ sú kvalitné. Má niekdo skúsenosť s hliníkom alebo drevohliníkom? Väčšinou známy majú plastové takže moc nemám od koho zisťovať. Boli sme pozrieť v showroome Vekra a celkom sa nám ich ponuka pozdávala len nepoznáme nikoho kto ich okná má. Tak ak by ich mohol niekdo odporúčiť tak by som bol vďačný.

Odpovede:

Avatar užívateľa
Registrovaný

Nemám skúsenosť s hliníkovými ale, čo sa týka Vekry tak tam sa podľa mňa nemáte čoho báť, my od nich máme plastové okná tak už zo dva roky a sú v pohode. Pozerali ste už aj nejaké iné firmy? Možno za pokus to stojí porovnať. Hlavne nepozerajte iba na ceny, tam sa človek najviac oklame.


Avatar užívateľa
Registrovaný

Tak teda ja už tiež plast dáko nemusím. Pred pol rokom nám zakladali drevohliníkové okná. Bola to dosť pálka lebo máme veliký dom ale som spokojný. Rozhodli sme sa pre trojsko a to dalo domu aj dobrú izoláciu takže stojí si veru za to priplatiť. Inak musím povedať že u nás s Vekrou bez problémov.


Avatar užívateľa
Registrovaný

Nám sa akurát vybavuje objednávka u nich ale iba na plastové na byt. Hliník sa mi páči ale bohužiaľ hliníkové by sme z nášho rozpočtu asi nedali☹. Inak firma posobí spoľahlivo, zatial čo sme s nimi dohodli tak dodržali. Viac ti asi nepomožem. Uvidím ako to pojde dalej.

 

Diskusia k otázke

Avatar užívateľa
Registrovaný

Pavelan

Zdravím. Chcel by som len vedieť či ste platili dačo extra za zameranie, dovezenie okien alebo dačo extra okrem založenia? Máme vyhliadnuté u Vekry plastové Prima čo nám vyhovuje aj po cenovej stránke. Snažím sa vopchať do nášho budgetu tak si checem zistiť

Avatar užívateľa
Registrovaný

Wintun

Nie nie, neplatilo sa nič za zemeranie a ani dovezenie nebolo účtované, myslím že nič okrem okien sme neplatili. Prima sme tiež pozerali ale nakoniec sme vybrali style Evo tie sa nám páčili najviac. No hlavne nech slúžia

Avatar užívateľa
Registrovaný

Jancina

@Cdžej Pozerali sme teda aj iné firmy ale celkovo výberom to proste Vekra vyhrala. Cenová ponuka bola dobrá tiež takže sme u nich urobili objednávku na hliníkové. Zamerané už boli, to bolo vybavéné rýchlo ale založiť by nám ich mali až daľší mesiac, nejak koncom nakoľko sme často mimo takže to bol najskorší termín čo nám vyhovuje.

Avatar užívateľa
Registrovaný

Wintun

Nám ich firma teda zakladala čerstvo asi pred mesiacom. Bol som milo prekvapený že sme sa dohodli na všetkých dátumoch bez výkrúcania. Ostali sme teda pri klasickom plaste len s oblými rámami čo sa nám po vzhľadovej stránke najviac pozdávalo, no jedine čo sme si teda dávali extra boli pevné priečky na okná a aj kľučky s kľúčom. Zdalo sa nám to ako dobrá voľba keď sme často mimo. Zatiaľ sme spokojní, jedine čo do budúcna ešte rozmýšľame tak nejaké tie tienenia alebo vonkajšie žalúzie. Ale to má ešte čas.

Avatar užívateľa
Registrovaný

Jancina

Tak super. My ich máme už 3 týždne a všetko išlo hladko, takže som bol spokojný s priebehom. My sme si teda tie žalúzie dávali hneď nech máme pokoj.

 

Prihlásiť sa

Položte otázku, odpovedzte, zapojte sa, …

začnite tu

Reklama

Kvalitné odpovede v: Bývanie a záhrada

Bronzový Judith 29
Pokročilý Elektrikář 28
Strieborný Dr.Axl 22
Bronzový MonaLis 15
Strieborný Led 15
Bronzový Drap 11
Pokročilý Jenifo 11
Bronzový arygnoc 9
Bronzový divoska 8
Pokročilý Slon 8

Zobraziť celkový rebríček

Facebook

 

Na Vašej požiadavke sa pracuje. Počkajte, prosím.