Avatar užívateľa
Strigonka

Ratanový nábytok do záhrady, áno – nie?

Priateĺka si na narodeniny vymyslela, že chce ratanový nábytok. Viem, že existuje aj umelý, neviem ktorý je lepší poradíte mi?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? anonym před 5050 dňami Sledovať NahlásiťOdpovede
Avatar užívateľa
Elektrikář

Takovýto nábytek je krásný budí to dojem luxusu. Ale musíte se o něj starat pokud jej nepoužíváte mněl by být uložen v suchu zakryt proti prachu a slunci.Nemněl by zůstat na děšti. Ošetřován voskem.Potřebuje mít dost prostoru.Zasklenou a zastřešenou verandu.

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
Jenifo

Feng Šuej hovorí že prírodné materiáli sú nenahraditelné co sa týka pokoja a energie človeka v prostredí. Naopak kvalitný plast je bezúdržbový a bezproblémový. Ratanový nábytok je tiež nachylný na časté zmoknutie a na mráz. Ale pokial má prístrešok kam ho schovať pred daždom, ja osobne by som išiel do ratanu. Je krajší, príjemnejší a pôsobí luxusnejšie. I ked ako chlap sa zameriavam viac na praktickost vecí ako na výzor, v tomto mam jasno.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
anonym

JEDNOZNAČNĚ RATANOVÝ, PROTOŽE JE PŘÍRODNÍ,JE POTŘEBA SE VŠAK O NĚJ VÍCE STARAT. KDYŽ JE NAVLHLÝ TAK HO DÁT VYSUŠIT CO NEJDŘÍVE ABY NECHYTIL PLÍSNĚ A NEZAČAL SE KROUTIT.POTOM NA ZIMU NATŘÍT VOSKEM NA NÁBYTEK A DÁT DO SUCHA. AHOJKY,LVICE

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
Elis33

Ahoj, my jsme si pořídili za skvělou cenu přes poptávku na http://www.aa­apoptavka.cz/ ratan umělý, šedivé barvy a můžu řici, že jsme naprosto spokojeni. Skvělá designová záležitost a velmi odolný. Vydrží nám na terase celé léto ( pod zastřešenou terasou). E.

před 4104 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Bývanie a záhrada