Avatar užívateľa
anonym

Rádi športujete?

Aký šport máte najradšej a prečo? Ja by som sa rada niečim inšpirovala. Som skôr pasívny športovec, rada pozerám na volejball, krasokorčuľovanie a sem tam i na hokej. Chcela by som sa ale niečomu venovať aktívne. Poraďte.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5024 dňami Sledovať NahlásiťOdpovede
Avatar užívateľa
lienka

Nieje nič lepšie ako šport, tým sa totiž uvoľnujú hormóny štastia-endorfíny a ty sa potom cítiš uvolnenejšia a veselšia, spokojnejšia. Ja som sa ako malá venovala gymnastike, tam som sa vybĺbla najviac. Teraz v dospelosti si to nahradzujem dance-aerobicom. Je to skvelý šport, kde si nielenže spevníš všetky svaly, ale zároveň si zatancujše a zabavíš sa. Strašne rada korčuľujem ako na kolieskových korčuliach, tak na ľade. Bicykel mám na menšie výlety. Manžel je veľmi „zažraný“ cyklista- on to smeruje skôr do lesov na rôzne prekážky a skoky. Ale keď si to skĺbime a ideme spolu na cyklistický výlet, máme z toho vždy fajn zážitky a dobrý pocit. V zime sa obaja venujeme snowboardingu. Ja len jazdím na zjazdovkách, manžel miluje adrenalín, takže freeridom a skákaniu na snowboarde sa v Alpách nevyhne. Ja potom len trniem, aby sa vrátil vždy v poriadku. Ešte si sem tam doma ráda zaposilujem, ale bez nejakých pomôciek, či posilovacích strojov. Len tak vlastným telom sa dá zaposilovať skvele. Celá rodina radi plaveme, takže párkrát za mesiac navštívime bazén a i tam sa nielenže vyĺbneme, ale i zrelaxujeme. Mám ráda ten pocit, že som pre seba niečo spravila a teší ma pocit, že niesom lenivá asi preto, že od malička som bola naučená športovať.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
Katka5666

Ja som s mojou kamarátkou začala každý druhý deň chodiť plávať do bazéna. Preto som si zaobstarala nové dámske plavky na https://www.moda-pradlo.sk/zeny_k159/dam­ske-plavky_k163/, aby som mala v čom chodiť trénovať. Podľa mňa je tento pohyb pre človeka veľmi príjemný a pretiahnete si s ním všetky svaly vo svojom tele. Už po dvoch mesiacoch pravidelného plávania som sa začala cítiť oveľa lepšie.

před 471 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
Katka5666

My s manželom radi plávame a jazdíme na bicykli, aby sme sa po práci trochu hýbali, pretože máme obaja sedavé zamestnanie. Nedávno sme sa rozhodli pre zaobstaranie bazéna, a tak nám kamarát poradil internetové stránky https://www.eshop-bazeny.sk/, kde je stavba bazénov na zákazku, ktorú sme ihneď využili. Netrvalo dlho a už máme krásny bazén, v ktorom plávame skoro každý deň.

před 507 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
Roman Koller

V mladosti, keď som chodil na strednú školu, som veľmi rád plával (ak môžem zvoliť tento štýl). V škole sme mali plávanie ako súčasť telesnej výchovy a naučilo ma to skvelú techniku. O 20 rokov neskôr som sa rozhodol, že si nechám postaviť bazén na dvore rodinného domu https://www.eshop-bazeny.sk/, takže už nemusím navštevovať ani verejné bazény 🙂

před 531 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
MimamoCZ93

Tiež sme si tento rok kúpili nový bazén od https://www.li­vli.sk/katego­rie/bazeny-250 . Síce som vždy hovoril, že si môžem zájsť na plaváreň, ale posledné dva roky ukázali, že aj plaváreň môže byť v lete zatvorená, tak som na záhrade urobil miesto, vykopal dieru a máme zapustený bazén. Nie je to síce nič veľké, ale ja do bazéna chodím hlavne relaxovať a nie plávať, takže mi to na také to večerné naloženie do vody so ženou bohato stačí. :)

před 627 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Šport