Avatar užívateľa
100anulka

Problém so šikanou?

Mám neter, ktorá sa sťažovala, že sa jej v škole posmievajú, robia naprieky a musí niektorým dávať peniaze, otvárať im dvere…a pod. Nechce to povedať rodičom ani učiteľke. Vraj to bude ešte horšie. Čo mám robiť?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pre koho je otázka zaujímavá? Jenifo, Jahoda před 5084 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
Jenifo

Povedať to rodičom a učitelke. Šikana môže mať na ňu doživotné následky. Rodičia by jej mali vysvetliť že sú tu na to aby ju chránili a to že im to nepovedala je sidce hrdinské ale zbytočné. Pokiaľ má milujúcich rodičov , ktorý sa o nu starajú, dajú to do poriadku. Dalšia vec je dôvod prečo je šikanovaná. Treba ho zistiť a riešit to. Deti su bez zábran a ak sa niekto necha šikanovať tak mu nakladajú stále viac. POZOR na to.

0 Nominácie Nahlásiť

Otázka nemá žiadne ďalšie odpovede.Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
noob89

Ja sám som bol šikanovany, mám teraz 17 rokov… bol som sikanovany ked som mal 13… Musel som davat peniaze chlapcom, umyvat im lavice, a sem tam mi dali aj facku… nepovedal som to rodičom, ani nikomu…AKo som to prelomil? moj zlomovy bod bol vtedy ked mi spoluziak povedal ze mam ist ku spoluziacke a chytit ju tam kde to je neslusne… Ja som povedal nie, a vtedy mi vyleteli tri facky, a sa to u mna zlomilo, tak preslo k bitke… Nakoniec som vyhral, ale on velmi zle dopadol… Tak ostatní si to všimli, a už mi dali pokoj, už boli kamarati… uz ked boli normalní bolo to v pohode… Doteraz su to moji kamaráti. dovod šikany som doteraz nespoznal

před 4791 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Rodina a vzťahy