Avatar užívateľa
skorcovaz

Poradíte mi, ako mám prinútiť snúbenca prestať fajčiť?

Vyhrážanie typu: „..inak sa s Tebou rozídem..!“ mi epríde moc efektívne.. :)
Dopĺňam:
Zoznámili sme sa na „pařbách“, tkaže sme obaja fajčili, pili, húlili a všetko možné, ale dohodli sme sa, že s tým obaja sekneme.. Ja som to vydržala a on nie.. Vravím mu, že nechcem byť s fajčiarom, že sa chcem radšej rozísť, ale on mi zase len sľúbi, že už prestane, alebo dokonca prestal a keď vráti z práce, tak z neho cítim, že tam fajčil.. To neexistuje sposob, ako ho „prevychovať“?:(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pre koho je otázka zaujímavá? Jenifo, anonym před 5006 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
lollobelka

No je to to najťahšie čo zvládam aj ja. Vyhrážky nepomáhajú, to je úplne zbytočné. Ale ja to riešim takto. Keď fajčí musí na balkón, alebo pred dom. Teda keď je zima 2× sa mu neche. Tiež nefajčí v aute, síce stále niekde stavíme keď cestujeme, ale je to čím ďalej tým menej. Potom keď dofajčí a vráti sa do izby a chce mi dať pusu, tak sa otočím a pusu mu nedám. Teda beží do kupelne a umýva si zuby.. Teda 2 v jednom starostlivosť o zuby a postupné odvykanie. Poznáte chlapa, ktorý by si denne 5× čistil zuby?..

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
Jenifo

Pokial fajčil už pri vašom zoznámení tak si s ním začala chodiť a musíš ho tak brať. Pokial začal fajčiť až po tom ako sa z vas stali partneri, tak môžeš argumentovať tym že to je pre teba niečo co nepredychaš a radšej to ukončíš.
Dopĺňam:
Neviem prečo vy ženy chcete stále meniť chlapov?? Pokial ty si prestala, je to pekne. Ale on na to nema odhodlanie. Ale je to proste on. A bud ho tak budeš brať a milovať, alebo bude jeden z vas neštastný. Ty lebo stale fajčí, alebo on lebo si ho prinutila prestat. Neexistuje sposob ako sa odnaučiť fajčiť pokial to na 100% nechce on sam.

Upravil/a: Jenifo

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
anonym

To půjde velmi těžko v případě jestli je na nikotinu a tabáku hodně závislý.Závislost na nikotinu a tabáku se v dnešní době podle lékařských seriozních studijích přirovnává k závislosti na heroinu.Záleží také na tom jak dlouho kouří.Jistě jste se seznámili,když už byl kuřákem a to je na pováženou.Nebude se toho chtít vzdát,ne proto že by vás neměl rád,ale ta chuť na cigaretu je tak silná,že ten kdo nikdy nekouřil si to nedokáže ani představit.Jedině jej s jeho kladným svolením nechat zajít do protikuřácké poradny,kde mu mohou pomoci,ale s jakým výsledkem?Jestliže nemá vůli k tomu aby se toho kouření vzdal,tak pak je to ještě horší.Náplasti s nikotinem pomohou také jen těm,kteří mají vůli přestat kouřit.Buď vám ZUZANKO pro útěchu:hlavně,že není alkoholik,to by bylo na rozchod.AHOJKY,:-D)***LVICE--- MUŽE PŘEVYCHOVAT NELZE!TO LZE SNADNĚJI PŘEVYCHOVAT BUVOLA.

Zdroj: ALTERNATIVNÍ MEDICÍNA,KTEROU LÉTA S ÚSPĚCHEM LÉČÍM

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
denortis

Vymeniť snúbenca – fajčiara za snúbenca – nefajčiara. Lebo toho prvého nič neodnaučíte, to by musel len sám urobiť !

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
Radka

nebudete s ním spať až kým neprestane …

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Zdravie