Avatar užívateľa
Jagerr

Okná od Incon skúsenosť

Máte niekto od nich okná? Zatiaľ máme u nich vybraté plastové okná, ponuky nám už aj vypracovali ale ešte sme si dávali urobiť ponuky aj u iných firiem kôli porovnaniu, tak čakáme. Čo sa týka ceny tak myslím že nevyšla teda najhoršie, len nepoznám nikoho kto má s nimi konkrétne skúsenosti a hlavne s ich kvalitou.

Zajímavá 0 před 46 dňami Sledovať NahlásiťOdpovede
Avatar užívateľa
Danillo

Mám už niekoľko rokov okná od Inconu, myslím že už skoro 8 rokov. Vôbec sme s nimi nemali zatiaľ problém. Takže za mňa určite môžem doporučiť. Ale zase záleží aj kto vám ich bude zakladať. Na to si tiež treba dávať pozor.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
Piško

Ja mám na byte asi 4 roky Incon Premium. Sú to biele plastové okná, nebol ešte žiadny problém od založenia takže som spokojný. Ale je dobre že ste oslovili viac výrobcov. Ono nie kažedému vyhovuje každý, takže určite som pozeral na to ako firma komunikuje a ku všetkému pristupuje. A cena tiež podľa mňa nebola úplne zlá.

0 Nominácie Nahlásiť

Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
Jagerr

Tak to ste ma potešili. Inak tiež ten Incon Premium riešime, boli sme už aj popozerať okná v showroome takže sa rozhodujeme medzi bielimi plastovými s tou fóliou. Z niektorých firiem sa nám ani neozvali a teda naháňať ich nebudem, takže ich škoda.

před 15 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
Piško

Tak hlavne záleží či sú to okná na byt alebo na dom. Osobne na byt by som dal len biele ale poznám ľudí čo dávali aj inej farby aj keď ostatný mali biele. Tiež som mal zo začiatku takú chvíľku že by som chcel inú farbu ale na celom našom paneláku sú jednej farby takže som to nechel kaziť. Je to len o tej estetike ale funčné sú rovnako dobre. No hlavne nech ste spokojní.

před 9 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
Jagerr

Je to práveže na dom a preto by som chcel skôr tie s tou fóliou. Vypadá to dobre čo sme pozerali, z diaľky ani nie je vidno že okná sú plastové. Cena je možno vyššia ale zase to nie je až tak moc ako keby sme cheli drevené – to si bohužiaľ nemôžeme dovoliť, tak som rád za túto možnosť.

Nový příspěvek