Avatar užívateľa
anonym

Môžeme v strese a nepohode priberať?

Poslednou dobou som pribrala pár kíl a stále som v strese, vždy keď ma niekto vytočí siahnem po jedle. To ma ukľudňuje, ale možno môže stres za moje pribratie. Čo si o tom myslíte? V strese priberáte, či chudnete?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? anonym před 4510 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
tanama

Na moji tetě každej pozná kdy se nervuje ona hubne fofrem.Ale nejí protože říká že je tak nas…á že nemuže jíst.vona fakt hulí když je nervní.(Ale jinak je mooooc hodná.)

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
veronikaiq

Hormón kortizol, ktorý sa vylučuje práve v stresovom období, je jedným z dôvodov, prečo pri strese priberáme. Jeho vyšší obsah ovplyvňuje metabolizmus, ktorý začne pracovať pomalšie. A hoci nijako nezmeníte stravovanie a jete to isté, čo ste konzumovali v čase psychickej pohody, naraz sa na vás začnú lepiť kilá akosi samé. Podľa istej americkej štúdie by preto malo byť pri redukčnej diéte jedným z prvých krokov odbúranie stresu.

Zdroj: www.wanda.atlas.sk/…/702275.html

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
Elektrikář

Musíte si najít nějaké jiné uklidňovadlo. Ovoce a zeleninu.Procházky, naše tělíčko je takový skrblík všechnu přijatou energiji kterou zrovna nepotřebuje ukládá do tukových zásob. Musíte si najít takovou skladbu stravy, a pohybu aby nic nezbývalo.Omezit sladkosti a mastná jídla.Pokud vás něco nutí na chroupání zkuste mrkvičku, Já si jí dělám strouhanou s jablkem a citronem a slazenou umnělým sladidlem, Nebo jí rozmixuji z jablkem na džus, Vláknina naplní bříško a nemáte pocit hladu.

0 Nominácie Nahlásiť

Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Zdravie