Avatar užívateľa
skorcovaz

Može sa Acylpirin, Ibalgin, Paralen a antikoncepcia kombinovať s alkoholom?

Nemám na mysli všetky tieto lieky naráz, ale trebárs keď užijete niečo z toho..
A či je tiež možná kombinácia multivitamínov (napr. Calibrum) s alkoholom..
Ďakujem!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pre koho je otázka zaujímavá? Jenifo, anonym před 5015 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
Jenifo

Kontroverzná otázka hodiaca sa na piatok 🙂. Alkohol a antikoncepcia sa znášajú v pohode. Len ju treba užiť predtým aby náhodou neopustila telo skôr ako sa stihne vstrebať. Ibalgin a alkohol sa moc nemusia. Minimalne to zavána peknou opicou. Obe veci otupujú zmysly a učinok sa dostavuje velmi rýchlo a skoro. (KO). Paralen je na potenie a niektrý ludia ho piju so známim čajom pre chorých (čaj s rumom). Ale velké množstvo asi tiež nepomôže . človeku zostane také teplo že sa bude vyzliekať a do rána má min. zápal plúc. A multivitaminy a alkohol možeš piť. ale kedže alkohol likviduje vitamíny a magnézium v našom tele tak je ta denna davka asi zbytočná. Radšej si ju dať na druhý den ráno nech má účinok.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
KORVO

Ževraj keď si dáš na antibiotiká alkohol, tak ti nezaberú. A niektoré lieky zvyšujú účinok alkoholu. Ale keď si dáš od bolesti ibalgin či paralen a za pár hodín sa napiješ tak sa ti určite nič nestane.
A k tím vitamínom – alkohol „ničí“ predovšetkým vitamíny sk. B

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
anonym

Alkohol se nejen nesmí pít k témto lékům protože může zapříčinit velké krvácení v zažívacím traktu,ale také zcela jistě odrovná tato kombinace játra a ledviny a slinivku.Navíc u antibiotik si alkoholem můžete přivodit kromně již uvedeného silné alergie.A neza­pomínejte,že 70% imunitního systému je právě ve střevech.Vitamíny s alkoholem se v lásce nemají,protože je alkohol zcela zničí.PAC A PUSU ***LVICE

Zdroj: ZNALOSTI A ZKUŠENOSTI

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Zdravie