Avatar užívateľa
anonym

Máte radi jeseň?

Prišla jeseň, upršané počasie a tak. Zaujímalo by ma, či vám bude chýbať leto, či sa tešite na zimu, či vôbec máte radi jeseň a ak ano tak čo na nej? Aké máte najradšej ročné obdobie?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? anonym před 4901 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
tanama

Je mě to jedno záleží co se děje v ten určitej čas ať je zima nebo léto nebo ta jeseň podzim.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
HuRe

Jeseň je krásná. Byla by ještě krásnější, keby bolo hezčí počasí.
proto mám raději léto.
Mám ráda teplo.

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
anonym

Já mám právě podzim nejraději, protože ty překrásné barvy přímo září a je ještě cítit odešlé léto, které prohřálo a provonělo celou zem.Všechno ještě žije a užívá si života v té pestrobarevné kráse.Jistě, v zimě je to horší ale jen ve městě, protože místo zářivě bílého sněhu je na ulicích špinavý sníh a bláto.Ale potom přijde jaro- a koloběh života v přírodě zase započne.AHOJKY, LVI­CE

Zdroj: ŽIVOT

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
lienka

Jeseň je ročné obdobie, ktoré mám rada najmenej. Milujem leto a neteším sa na zimu v meste, zimu mám rada akurát na horách. Ale k tej jeseni, prečo Bohu neďakovať i za toto ročné obdobie, i to má svoje čaro. I keď stále prší a ochladzuje sa, je menej slniečka a dni sa pomaly skracujú- skôr sa stmieva, predsa len ta príroda sa krásne zafarbuje. Prechádzka po lese v jeseni je báječná. Veľmi ráda fotím prírodu v jeseni, to má také kúzlo. Minulý rok sme sa s detmi vyšantili medzi listami perfektne, taká ohadzovačka listami nieje zla:o). V jeseni som spoznala svoju životnú lásku. A ešte jedno mám na jeseni ráda, pripomína mi, že sa blížia Vianoce a tie ja milujem.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Príroda a životné prostredie