Avatar užívateľa
Strigonka

Máte negatívne alebo pozitívne skúsenosti s políciou?

Chcem sa spýtať, aké skúsenosti máte s políciou? Ja som zatiaľ nemala s políciou žiadne skúsenosti, tak sa chcem spýtať. Počula som zatiaľ iba negatívne skúsenosti.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pre koho je otázka zaujímavá? tanama, Cimbalbal před 4947 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
Jenifo

tuto otazku som sem položil tak pred 3 tyždnami a nikto na nu nereagoval. A ty už maš dve hviezdy.. Hm.. tak to mi nejde na rozum. A na margo tej otázky. zatial som len platil na ich služby. či už formou daní alebo dopravných pokút. Ich pomoc som dosial nepotreboval a bol som svedkom toho že i ked ich pomoc niekto potreboval tak sa jej musel domáhať. Je mi to luto že to tu musim tak pisať, ale tak je to pravda. Vlastne ano mal som zlu skusenosť. Bolo to pri autonehode. nebudem rozpisovať ale chytali by ste sa za hlavu.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
tanama

Žádnou zatím a snad ani žádnou mít nebudu.

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
lienka

Zatial priamy skúsenosť s policiou nemám, ale nemilo som bola prekvapená, keď vyhadzovali s dispečerom jednu pani z autobusu, že nemala cavknutý lístok a vedľa nich sedel alkoholik- smradlavý s krabicovým vínom, ktorý tiež lístok nemal, ale jeho sa ani nedotkli. Tiež som raz išla po polnoci domov na ubytovňu a išlo hliadkujúce policajné auto, z neho vytrčali dve vyholené hlavy oblečené v policajnom a popiskovali a vykrikovali dosť neslušné slová. Dostala som z nich strach. Ale asi nie každý policajt je takýto si vravím a dúfam v tom.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
skorcovaz

Negatívne.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Rodina a vzťahy