Avatar užívateľa
anonym

Mám bolesti hlavy a ct chrbtice,opuchavaju mi ruky,trpnu ruky a prsty mal som uraz padol mi kus kamena na hlavu tr.maji

bol som u ortopeda dal mi obstrek na rameno prave mal som opuchnuté poradte čo mam robiť alebo kde sa mam dať vyšetrit ta bolest hlavy je užasna poradte

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? anonym před 5717 dňami Sledovať Nahlásiť



Najlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
anonym

Doporučuji vám co nejdříve zajít na neurologii.Divím se,že vám ortopéd nenechal udělat pořádné poúrazové vyšetření.Bylinky v tomto stavu vám nemohu zatím doporučit ani žádný jiný směr alternativní medicíny.Musíte se napřed nechat důkladně vyšetřit a to vám zaručí odborně jen neurolog podle jeho úsudku.Minimálně RTG hlavy a krční páteře.Potom jistě rehabilitace, léky a teprve potom alternativní medicína.AHOJKY 🙂*******LVICE.

Zdroj: ALTERNATIVNÍ MEDICÍNA KTROU SE JIŽ LÉTA S ÚSPĚCHEM ZABÝVÁM

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
tanama

Jak píše lvice skoč si k neurologovi tam ti pomůžou.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
Silvia F.

To, čo popisujete, znie po tom úraze hlavy naozaj vážne a tie príznaky ako tŕpnutie prstov či opuchy rúk môžu priamo súvisieť s krčnou chrbticou. Netreba to odkladať. Keď mal môj manžel podobné neurologické a pohybové problémy, veľmi nám pomohla odborná https://www.pro­care.sk/dostup­ne-terminy/nitra/or­topedia . Cez portál sme rýchlo našli voľné termíny, takže odporúčam čo najskôr sa objednať na vyšetrenie, aby lekár presne zistil príčinu z CT a pomohol vám od bolestí.

před 15 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek