Avatar užívateľa
anonym

Kupujete si značkové veci?

Zaujímalo by ma, či si kupujete značkové veci.Viem, že asi budú v určitej miere kvalitnejšie, ale aj nevýrazné značky/ neznáme v dnešnej dobe neznačkové im dokážu konkurovať.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5100 dňami Sledovať NahlásiťOdpovede
Avatar užívateľa
100anulka

Ahoj, niektoré veci kupujem vyložene značkové. A to sa týka skôr športových vecí. Tam musíš mať istotu, že to vydrží určité výkyvy počasia. Nepremokavé, nesmú premoknúť. Pevná obuv sa nesmie po pár km rozpadnúť…atď. V tomto som fakt zásadová. Ďalej si dávam pozor na zimnú obuv, tam chcem mať max. istotu a záruku. Inak oblečenie na bežné nosenie, alebo letné sandálky do mesta, či poltopánky…tam značku nepotrebujem.Tam určite ako každá žena, je rada, keď má dôvod, že si musí kúpiť nové.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
polaskovaval

Ja ako kedy. Určite pre mňa ale značka nie je priorita. To manžel naopak nosia značkové veci oveľa viac ako ja. Ale samozrejme aj nie vždy. Napríklad do práce naopak nosia skôr lacné oblečenie, pretože je tam väčšia šanca, že sa zničí. Nehľadiac na to, že väčšinou v práci aj tak nosia montérky – https://www.ar­donsk.sk/c/342/mon­terkove-kolekcia

před 389 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
Katka5666

Mám niektoré značky oblečenia obľúbené, ale nekupujem ich nejako často, pretože vydržia hocikedy dlhšiu dobu ako tie neznačkové. Záleží aj na názore, čo je pravé značkové oblečenie, pretože niektoré značky sú len menej známe. Na zimu si kupujem oblečenie z vlny na stránkach https://www.vlneny-tovar.sk/oblecenie-z-vlny/ a sú to veľmi kvalitné veci.

před 661 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
vranovahan19

Ja teda na značkách pri oblečení nijako nelipnem. Vlastne je mi úplne jedno, či je oblečenie značkové alebo nie, hlavne keď mi pristane a páči sa mi. Na druhú stranu je ale pravda, že napríklad pri spodnej bielizni sa na značku pozerám. Zistila som totiž, že niektoré značky mi sedia lepšie ako iné. Všeobecne mám asi najlepšiu skúsenosť so spodnou bielizňou z https://www.moda-pradlo.sk/zeny_k159/dam­ska-spodna-bielizen_k30/ Tam majú skvelé veci.

před 875 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Nakupovanie