Avatar užívateľa
anonym

Kúpili by ste si veľký byt v meste, alebo dom na vidieku?

Keby ste mali dosť penazí kúpili by ste si luxusný veľký byt vo veľkomeste, alebo radšej nejaký dom na vidieku. Zaujímalo by ma, či by ste preferovali viac prírody, alebo mestský život.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? Jenifo před 5011 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
Jenifo

Ja osobne uprednostnujem malé mesto alebo deinu. Žil som vo velkomesách ako su Praha alebo Oslo. A výhody to má. Lenže ti upchaté cesty, stály zhon, všade autá, nieje kde zaparkovať. To nieeee…

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
Judith

To je jedno, ak máš zamestnanie, ktoré Ťa uživí a aj uspokojuje a aby si sa dostal do práce čo najkratšou cestou, aby si zbytočne nestrácal čas pendľovaním medzi svojim bydliskom a pracoviskom.

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
tanama

Já na vesnici,teda by to nesmělo bejt někde úplně na konci světa,auto a je to supr.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
HuRe

Domek na kraji města či na vesnici v dosahu města.
Mám ráda svůj klid, ale také jsem ráda, když mám vše po ruce.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
ciernak

Ja osobne si myslím, že peniazi nikdy nebudem mať toľko aby som si dovolil niečo z toho. Ani luxusný byt, ani dom na vidieku. Ale keby nejaké veľké peniaze prišli, dosť by som nad tým rozmýšľaľ, kvôly deťom, kde by chodili do školy a kvôly nám ako by to bolo s prácou a dochádzaním do nej. Najlepšie riešenie by som videl v tom, že by bol nizkoenergetický domček postavený v najbližšej dedine za veľkomestom, na ktoré sme už zvyknutí a aby to dochádzanie do mesta nebolo náročné, museli by byť v rodine minimálne dve autá. Je to nereálne, ale ako predstava či sen je to krásne.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
Katka5666

Ja jednoznačne uprednostňujem dom na vidieku pred luxusným bytom vo veľkomeste. Síce uznávam kúzlo mestského života s jeho nekonečnými možnosťami, ale v hĺbke duše túžim skôr po pokojnom a malebnom prostredí plnom zelene a prírody. Samozrejmosťou je pre mňa práca na záhrade, na ktorú si kupujem na stránkach https://www.ar­donsk.sk/c/309/pr­acovne-odevy odevy pracovné odevy.

před 90 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Bývanie a záhrada