Avatar užívateľa
anonym

Kedy začínate kupovať darčeky na Vianoce?

Ja viem, že je to možno skoro na takúto otázku o Vianociach, ale čas rýchlo uteká a po obchodných centrách nám to už pekne pripomínajú. Kupujete darčeky pod stromček na poslednú chvíľu, či skôr? Budete to riešiť v obchodných centrách za akcie, alebo na internete?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5020 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
Elektrikář

Já jsem začal kupovat dárky už v létě.Nerujnuje to tolik kasu.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
Jenifo

Takkže u mna je to rôzne. Tento rok som s nákupmi už začal. Zase pred dvoma rokmi som isiel nakupovať den pred vianocmi. Je to aj o tom ako mame čas a peniaze. Niektoré darčeky objednavam cez internet a niektoré kupujem v obchodoch. Akcia sidce poteší, ale nezameriavam sa čisto na ne. Chcem ludom spraviť radosť a nie si ich kupovať množstvom darčekov.

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
lienka

Po prečítaní tejto otázky ma tak trošku začalo mraziť, veľmi rada dávam darčeky ako pod stromček tak i na rôzne narodeniny, teší ma niekoho obdarovať. Ale neznášam vymýšľať darčeky a už vôbec nemám rada ich nakupvanie. Kedže máme veľkú rodinu, tak trošku už by som nad tým mala začať premýšľať, aby som sa vyhla preplneným nákupným centrám ako to je pred Vianocami každým rokom. Problém je, že stále čakám na výplatu a keď ju dostanem, vždy sa naskytne ešte niečo, kde miniem peniaze a tak až v decembri, keď dostanem výplatu sa púšťam do nakupovania, no a to je frmol. Fakt by som toho roku radšj nakúpila skôr a v decembri väčšiu pohodu, kedže budem v decembri v 9 mesiaci, nebude sa mi chcieť niečo zháňať na poslednú chvíľu. Asi niečo možno poriešim i nákupom cez internet, ale to stánie na pošte pred Vianocami tiež nieje veselé.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
skorcovaz

Rok čo rok sa snažím kupovať darčeky behom roka a rok čo rok ich kupujem deň pred Vianocami.. :)

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Nakupovanie