Avatar užívateľa
anonym

Kedy bude zápas NHL v Prahe?

Je to tu síce slovenský portál, ale pozerám, že je tu aj dosť priateľov z ČR a určite aj nejakí “zahraniční” Slováci. Počul som, že by sa mali v Prahe hrať nejaké zápasy NHL. Neviete o tom niekto niečo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5036 dňami Sledovať NahlásiťOdpovede
Avatar užívateľa
ivokan

Veru je to tak. Aj tento rok sa bude v Prahe hrať NHL. Bude to asi niečo podobné ako v roku 2008. Tento rok prídu tímy Boston Bruins ( s našim Zdenom Chárom ! ) a Phoenix Coyotes. V Prahe odohrajú 2 zápasy a to konkrétne 9. a 10. októbra. Ceny vstupeniek začínajú na 990 KČ. Myslím, že už dlhšie sú v predaji, ale nejaké voľné snáď ešte budú. Bude sa hrať v Sazka aréne (teda teraz je to tuším O2 aréna).

Zdroj: http://www.spor­t.cz/hokej/nhl/1684­02-vstupenky-na-letosni-nhl-v-praze-jsou-levnejsi-v-prodeji-budou-od-utery.html

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
Raškulča

NHL zápasy v Prahe majú oficiálny názov NHL Global Series, tak ako aj uvádza stránka https://www.stav­kovekancelari­e.com/nhl/#nhl-v-prahe Tieto zápasy sa však v Prahe odohrávajú len výnimočne, vždy ide viac menej o dohodu. Lístky na tieto zápasy sú vždy beznádejne vypredané a zohnať ich je skutočné šťastie. Takže keby si vedel o nejakých voľných lístkoch do budúcna, tak daj určite vedieť.

před 235 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
guru

Kompletne info o NHL v Prahe najdete tu… https://7spor­t.sk/program/nhl-v-prahe-2019/

před 1899 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Šport